Opel Corsa fiyat listesi: Fiyatı yarım milyona dayandı!

Bugün sizlerle beraber Opel Corsa modelinin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesini ele alıyor olacağız.


Ülkemizdeki otomobil fiyatları son zamanlarda aldı başını gitti. Bunda çip krizinin yanı sıra döviz kurundaki oynaklığın da payı oldukça büyük. Hemen hemen bütün markaların çok ciddi zam uygulamaları yaptıklarına şahit olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Peki ama gelinen noktada Opel Corsa fiyatları nasıl şekillendi? Dilerseniz vakit kaybetmeden anlatmaya başlayalım.

Opel Corsa fiyat listesi: Fiyatı yarım milyona dayandı!

Opel Corsa baz donanım seviyesinde kullanıcılara 1.2 litrelik benzinli bir motor ile beraber sunuluyor. 75 beygir güç üreten bu motora ise 5 ileri olan bir manuel şanzıman eşlik ediyor. Essential olarak isimlendirilen paketin ülkemizdeki fiyatıysa hali hazırda 359.900 TL seviyesinde. Yani 360.000 TL’ye yakın bir para ödesek bile otomatik bir Opel Corsa satın alamıyoruz.

Opel Corsa hepinizin bildiği gibi şirketin B sınıfı hatchback alanında sunduğu bir otomobil. Bu segmentte yer alan bir otomobilin bahsedilen fiyatlardan satışta olması ise hayli üzücü.

Umarız ki döviz kurundaki oynaklık daha fazla devam etmez ve sıfır araç fiyatları en azından kabul edilebilir noktalara kadar düşer.

Çünkü sıfır fiyatları yükseldiğinden dolayı ikinci el pazarı da patlamış durumda. Modelin güncel fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Read More

Yorum yapın