Opel Combo Life fiyatıyla çok iddialı! Kampanya sınırlı süre için geçerli

Opel Combo Life, teknik özellikler, donanımlar, performans verileri ve fiyatları


Opel Combo Life fiyatıyla çok iddialı! Kampanya sınırlı süre için geçerli - Page 1

Konfor, pratiklik ve güvenlik vurgusu ile Opel Combo Life aktif bir ailenin ve yoğun bir profesyonelin ihtiyaçlarına yönelik olarak birden fazla saklama alanı, kullanışlı kapı yapılandırmaları vb birçok ayrıntıyı bünyesinde barındırıyor.

Opel Combo Life fiyatıyla çok iddialı! Kampanya sınırlı süre için geçerli - Page 2

Araçta 102 hp’lik veya 130 hp’lik dizel motor seçenekleri ile bunlara kombine yüksek verimli manuel ve otomatik vites seçenekleri yer alıyor. Güçlü motorları ile Combo 250 Nm ve 300 Nm Tork üreterek hem profesyonel hayatta hem de özel hayatta etkili bir taşıma çözümü sunuyor.

Opel Combo Life fiyatıyla çok iddialı! Kampanya sınırlı süre için geçerli - Page 3

Combo Life’ın kabini de her yolculuğu keyifli hale getirmek için pratik ve akıllı donanımlar içeriyor. Baş üstü saklama bölmesine sahip panoramik cam tavan yolculuğu keyifli hale getiriyor. 2693 litreye kadar genişleyen bagaj hacmi kullanıcıların taşıma kapasitesi beklentisini büyük ölçüde karşılar nitelikte.

Opel Combo Life fiyatıyla çok iddialı! Kampanya sınırlı süre için geçerli - Page 4

Araçta sürücü yorgunluk tespit sistemi, kör nokta uyarı sistemi, trafik işareti tespit sistemi, otomatik acil fren sistemi, yan koruma ve şerit takip sistemi gibi sürüş yardımı ve güvenliğe yönelik teknik donanımlar unutulmamış.

Read More

Yorum yapın