OnePlus Nord Watch piyasaya sürüldü! Bildiğiniz akıllı saatleri unutun


OnePlus, Hindistan pazarında sessizce yeni bir ürün piyasaya sürdü. Yeni cihaz, şirketin Nord serisinden bir süredir takıldığı ilk akıllı saat olan Nord Watch olarak adlandırılacak. OnePlus Nord Watch, akıllı saatin en önemli özelliklerinden biri olan 1.78 inçlik geniş AMOLED ekranı ile fiyat etiketi için çeşitli dikkate değer özelliklerle piyasaya sürüldü. Bu panel, standart 60 Hz yenileme hızına ve 500 nit en yüksek parlaklık sunan HD çözünürlüğe sahip. Cihaz ayrıca mesaj bildirimi, müzik kontrolü gibi özelliklere uzaktan erişim ve sağlık izleme ve izleme özelliklerine erişim sağlayan N Health uygulamasıyla da eşleşiyor.

OnePlus Nord Watch piyasaya sürüldü! Bildiğiniz akıllı saatleri unutun

OnePlus Nord Watch piyasaya sürüldü! Bildiğiniz akıllı saatleri unutun - Resim : 1

Çinli akıllı telefon üreticisi, Nord Watch’ın şık ve sağlam bir tasarımla gelmesiyle tasarıma vurgu yaptı. Hatta IP68 su koruması ile birlikte geliyor ve ayrıca ter geçirgen ve nefes alabilen malzemeye sahip. Nord Watch ayrıca N Health uygulaması aracılığıyla erişilebilen 100’den fazla saat yüzüne sahip. Akıllı saat, 230 Mah pil paketi 10 güne kadar dayanabilir ve 30 günlük bir yedeği mevcut. Hatta Bluetooth 5.2 bağlantısını da destekliyor.

Nord Watch, kalp atış hızı, stres seviyeleri ve oksijen doygunluğu (SpO2) gibi sağlıkla ilgili bir dizi izleme özelliğiyle birlikte geliyor. Hatta kadınlar için adet döngüsü takibi de sunuyor. Cihaz Midnight Black ve Deep Blue renk seçenekleriyle geliyor ve 4,999 INR fiyat etiketine sahip. 3 Ekim’den itibaren OnePlus.in’den, OnePlus Store Uygulamasından ve belirli OnePlus Deneyim Mağazaları’ndan satın alınabilecek, Amazon’da satış ise 4 Ekim’de başlayacak.

Read More

Yorum yapın