OnePlus Nord Kablolu Kulaklık için tarih belli oldu!


Kablosuz kulaklıklar her ne kadar yaygın olsa da hala kablolu kulaklık kullanan insanlar da mevcut. Bu kapsamda OnePlus şu anda Hindistan’da iki Nord markalı kulaklık satıyor: Nord Buds ve Nord Buds CE. Bunlara yarın, OnePlus Nord Kablolu Kulaklık adı verilen üçüncü bir Nord kulaklık çifti daha katılacak.

OnePlus Nord Kablolu Kulaklık için tarih belli oldu!

OnePlus Nord Kablolu Kulaklık için tarih belli oldu! - Resim : 1

Adından da anlaşılacağı gibi, bunlar kablosuz olan Nord Buds ve Nord Buds CE’nin aksine kablolu kulaklıklar olacak. Siyah renkte gelecekler ve 3,5 mm kulaklık jakına sahip olacaklar, bu nedenle bunları ses jakı olmayan cihazlarla kullanmak için bir USB-C adaptörüne ihtiyacınız olm ayacak. Nord Kablolu Kulaklıklar, 0,42 cc’lik bir ses boşluğuna sahip olacak ve 9,2 mm dinamik sürücüler içerecek.

Pasif gürültü engelleme için üç çift silikon uçla birlikte gelecekler ve düğme kontrolleri olan bir kablo üstü mikrofona sahip olacaklar. OnePlus, Nord Wired Earphones’ın Bullets Wireless Z boyun bandı tarzı kablosuz kulaklıklardan sonra tasarlandığını ve aynı zamanda sadece kullanımı kolaylaştıran değil, aynı zamanda ses kontrolleri olarak ikiye katlanan ve sesi çalmanıza / duraklatmanıza izin veren mıknatıslara sahip olduğunu söylüyor. OnePlus, Nord Wired Earphones’ın fiyatını henüz açıklamadı, ancak Amazon.in ve muhtemelen OnePlus’ın resmi Hint web sitesi aracılığıyla satılacağını biliyoruz.

Read More

Yorum yapın