OnePlus Buds Pro 2 için tasarım, OnePlus 11 için de özellikler sızdırıldı

OnePlus Buds Pro 2 kablosuz kulaklık için teknik detaylar sonrası tasarım sızdırıldı. OnePlus 11 için de özellikler karşımızda.

OnePlus Buds Pro 2, 91Mobiles tarafından yapılan sızıntıya göre direkt olarak yukarıda gördüğünüz tasarımla karşımıza çıkacak. Kulak için formunu benimseyen ürün, şık bir şarj özellikli hazne ile geliyor ve birçok rakibinden daha ince görünüyor. Teknik olarak bakarsak kablosuz kulaklık modeli 11 mm ve 6 mm olmak üzere çift sürücü üzerine kuruluyor. Bu açıdan hem bass hem de tiz sesleri üretme konusunda güçlü bir performans ortaya koyması beklenen ürün, yapılan paylaşıma göre LHDC 4.0 kodek desteğine sahip ve aynı zamanda uzamsal ses özelliğini de taşıyor.

ANC yani aktif gürültü engelleme ile tasarlanan Buds Pro 2, sızıntı verileri doğruysa ANC ile 6 saat, ANC olmadan 9 saat kullanım ömrü sunabilecek. Bu süre hazne ile beraber ANC ile 22 saate, ANC kapatılırsa 38 saate kadar taşınabilecek. OnePlus Buds Pro 2 modelinin haznesinde hızlı şarj desteği de olacak. Bu altyapı sayesinde 10 dakikalık şarj, 10 saatlik bir kullanıma süresi getirecek. Kulaklıkların kendisiyle ise 10 dakikada 3 saatlik kullanım süresi kazanılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Telefonlar ve diğer cihazlar ile Bluetooth 5.2 üzerinden haberleşecek ve Android telefonlarda hızlı eşleştirme için Google Fast Pair desteği taşıyacak olan Buds Pro 2, “69 ms” düşük gecikme moduyla oyun için de kullanabilecek ve tere dayanıklı olduğundan spor yaparken de takılabilecek.

Bu arada Türkiye varlığı artık tam olarak kesin olmayan firmadan bahsettiğimiz OnePlus 11 modeli de geliyor. Bir amiral gemisi olacak akıllı telefon, gücünü kısa süre önce tanıtılan Snapdragon 8 Gen 2 işlemciden alacak ve 6,7 inç 2K LTPO 120 Hz ekran üzerine kurulacak. Fiziksel bir ses kapatma butonu taşıyacak telefon, 5.000 mAh pilini 100W kablolu ve 50W kablosuz şarj ile hızlıca doldurabilecek.

Önünde 32 megapiksellik bir selfie kamerası olacak telefon, arkasında Hasselblad imzalı 50 megapiksel ana + 48 megapiksel ultra geniş açı + 32 megapiksel kameraları bir araya getirecek. Kutusundan Android 13 + OxygenOS 13 ile çıkacak telefon, 8/12 GB RAM ve 128/256GB depolama seçenekleriyle elde edilebilecek.

OnePlus Buds Pro 2 kablosuz kulaklık ve OnePlus 11 yanında bu da ilginizi çekebilir: Corsair’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Read More