OnePlus 11 Pro hakkında detaylar netleşiyor!


En son OnePlus 11 serisinin yıl sonundan önce geleceğini duyurmuştuk. Şimdi ise  Smartprix ve OnLeaks, Pro cihazın  tasarımı hakkında bize bir fikir veren bazı erken renderler paylaştı. Görüntüler, Xiaomi 12S Ultra‘dakine benzer dairesel bir kamera modülünü gösteriyor. Her zamanki gibi, ön kısımda selfie kamerası için bir delik bulunan kavisli bir ekran karşımıza çıkıyor.

OnePlus 11 Pro hakkında detaylar netleşiyor!

OnePlus 11 Pro hakkında detaylar netleşiyor! - Resim : 1

Ayrıca iki şirket arasındaki ortaklığın hala devam ettiğini gösteren Hasselblad markası da karşımıza çıkıyor. Şu an itibariyle, başka hiçbir özellik veya donanım açıklanmadı ve bu kadar erken cihazın özelliklerinin belli olmasını beklemiyoruz. OnePlus 11 Pro’nun Q1 2023 için piyasaya sürülmesine az bir zaman kaldı diyebiliriz.

Sızan görüntüler, OnePlus 11 Pro’nun erken bir prototipine dayanıyor ve OnePlus’ın bir sonraki amiral gemisinde benzersiz bir kamera adası tasarımı benimseyebileceğini iddia ediyor. Ekli resimlerde görebileceğiniz gibi, OnePlus 11 Pro’daki arkaya bakan kamera kurulumu, Xiaomi 12S Ultra’daki dairesel kamera adasının ve OnePlus 10 Pro’nun kare kamera tasarımının bir karışımı gibi görünüyor. Benzersiz olsa da, yeni tasarım oldukça tuhaf görünüyor diyebiliriz. OnePlus son dönemlerde çalışmalarını fazlasıyla hızlandırmış durumda, bu kapsamda şirketin yeni cihazı da merakla bekleniyor.

Read More

Yorum yapın