OnePlus 10 Pro tasarımına açık olarak göz attıran video [İzle]OnePlus Pro

2022’nin amiral gemisi telefon modellerinden olacak OnePlus 10 Pro için tasarım odaklı bir video paylaşımı yapıldı.

OnePlus 10 Pro sabah saatlerinde de gündemdeydi. İlk haberde modelin 80W hızlı şarj sistemine sahip olduğunu öğrendik. 50W hızlı kablosuz şarj ile geleceği de aktarılan telefon için şimdi ise tasarımı gösteren sayfadaki video yayınlandı. Bu “resmi” olduğu iddia edilen videoda amiral gemisinin daha önce sızan tasarım çizgisi netlik kazanıyor.

Arkasında fark yaratmayı başaran bir kamera modülü yer alan telefon, büyük Hasselblad logosu ile ortaklığı öne çıkarıyor ve tam olarak üçlü kamera sistemi taşıyor. Gücünü bilmeyenler için Snapdragon 8 Gen 1 işlemciden alan telefon, 6,7 inç QHD 120 Hz LTPO AMOLED ekran üstüne kuruluyor.

32 megapiksel selfie kamerası bir ekran deliğinde yer alan kavisli kenarlara sahip OnePlus 10 Pro, halen kaça satılacak bilinmiyor. Model OnePlus Türkiye’de resmi olarak yer aldığından 2022 içerisinde Türkiye’de de satılabilir. Ancak telefonun Türkiye’de 15 bin TL altına gelmesi hiç olası durmuyor.

Peki amiral gemisi tam olarak ne zaman geliyor? Videodaki tarih doğruysa telefon ile 11 Ocak 2022 tarihinde tanışacağız. Firmanın bu tarihte düzenlenecek etkinlikte OnePlus 10 için bir duyuru yapması ise beklenmiyor. OnePlus, 2022’de üst seviye özelinde sadece “Pro” model ile mücadele edecek izlenimi oluşturuyor.

Read More