OnePlus 10 Pro ile 38 km yüksekten fotoğraflar çekildi

Son dönemde çıkan iddialı amiral gemisi akıllı telefon modellerinden OnePlus 10 Pro, global çıkış öncesinde özel bir proje ile ses getirdi.

Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz OnePlus 10 Pro, 31 Mart tarihinde küresel olarak da satışa çıkıyor. Bu açıdan son dönemde gündemden düşmeyen telefon, bu sefer güzel bir proje ile en üstte 38 km yükseğe çıkarıldı. Telefon bilmeyenler için özellikle kamera konusunda iddialı bir amiral gemisi konumunda yer alıyor. Arkasında fark yaratan yana uzanmış bir kamera modülü bulunan ve burada Hasselblad imzası taşıyan telefon, gerçekten yüksek fotoğraf kalitesi sunuyor. İşte bu kaliteyi göstermek adına telefonu oldukça yükseğe çıkaran firma, burada uzaktan kontrol ile yukarıda görebileceğiniz nefes kesen fotoğrafları çekti. Bu kadar yüksek mesafeye özel bir hazne ve hava durumu balonu içerisinde çıkarılan telefon, güzel bir pazarlama çalışmasının merkezinde yer aldı.

Bu arada 10 Pro’nun üstüne daha iyi kamera taşıyacak başka bir telefon da geliyor. Geçtiğimiz ay patent çizimleri ile gündeme gelen OnePlus 10 Ultra, arkasında yüksek kayıpsız zoom sunacak bir periskop kamera taşıyacak deniyor. Hatta telefonun arkasında ufak bir ekran da yer alabilir. Henüz 10 Ultra için yapılmış resmi bir açıklama ya da somut sızıntı ise maalesef yer almıyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de OnePlus 9 Pro’yu satan OnePlus Türkiye, global çıkış ile beraber OnePlus 10 Pro’yu Türkiye’ye getirebilir ve en az 15-16 bin TL ya da üstü bir fiyata pazara sunabilir. Bu durum halen yüzde 100 kesin değil ancak ufak da olsa bir beklenti bulunuyor.

OnePlus 10 Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı

Read More