Ocak 2023 için en iyi 5 oyna kazan (P2E) kripto oyunu!


Kripto para sektörü büyümeye devam ettikçe, kripto tabanlı oyunlar, özellikle kripto madenciliği yapma imkanı veya arzusu olmayanlar için, aynı zamanda kripto para kazanırken insanların eğlenmesi için giderek daha popüler yollardan biri haline geldi.

Ocak 2023 için en iyi 5 oyna kazan (P2E) kripto oyunu!

Yeni yılın açılış ayı hızla yaklaşırken Finbold, Ocak 2023’te herhangi bir kripto para birimi ve oyun meraklısının yapılacaklar listesine girmesi gerekenleri bulmak için birden fazla kripto oyun projesini analiz etti.

Gods Unchained

Çevrimiçi fantezi sıra tabanlı strateji oynaması ücretsiz ve kazanması için oynaması (P2E) blok zinciri ticaret kart oyunu olan Gods Unchained ( GODS ) , kullanıcıların rekabet etmesine olanak tanıyan, gerçek dünya değeri olan değiştirilemez jetonlu ( NFT ) kartlara sahiptir. Kazanın ve daha sonra oyun pazarında takas edebilecekleri kartları toplayın.

Ethereum ( ETH ) platformu üzerine inşa edilen Gods Unchained, ödülleri toplamak için yerel GODS tokenini staking’e de olanak tanır. 15 Aralık’ta oyun, En İyi Kart Oyunu ve En İyi Strateji Oyunu dallarında iki Polkastarter GAM3 Ödülü (Web3 oyun endüstrisinin ‘Grammy’leri’ olarak anılır) kazandı.

Tamadoge

Kendisine ‘dogecoin ( DOGE )’ adını veren yakın zamanda piyasaya sürülen Tamadoge ( TAMA ), oyuncuların paralarını basabilecekleri, üretebilecekleri ve savaşabilecekleri bir platform sunmak için meme paralarının popülaritesini kazanarak oyna konseptiyle birleştiriyor. ‘Tamaverse’te evcil hayvan edin, liderlik tablolarında tırmanın ve ödüller kazanın.

— TAMADOGE (@Tamadogecoin) December 29, 2022

Oyun şu anda beta satış aşamasında ve kripto analiz platformu GenX Analytics’e göre topluluğu, NFT yardımcı programıyla çalışanlar arasında en güçlülerinden biri olarak oylandı.

Sandbox

Bir metaverse oyna-kazan deneyimi deneyimi olan The Sandbox ( SAND ), Kasım 2021’de Ethereum blok zincirinde başlatılan alfa sürümünden bu yana güçlü bir şekilde ayakta duran, bu alana yeni gelenlerden çok uzak. oyunlar oluşturun ve bunlardan para kazanın, ayrıca başkalarının projeleriyle etkileşime geçin.

— The Sandbox (@TheSandboxGame) December 27, 2022

Bunun da ötesinde, Sandbox geliştirme ekibi düzenli olarak yarışmalar, çekilişler ve oyuncuların katılarak eğlenebileceği ve son tatil temalı Sezon Tebrikleri ödül serisi de dahil olmak üzere çeşitli değerli ödüller kazanabileceği çekilişler düzenlemektedir.

Kıymıklar Diyarı

Ekibi tarafından ‘yeni nesil koleksiyonluk kart oyunları’ olarak adlandırılan bir başka kripto tabanlı fantezi kart oyunu olan Splinterlands, halka açık Hive blok zincirini temel alır ve kullanıcıların savaşta birbirleriyle yüzleşmesine, skor tablolarında yer almasına ve Dark’ı toplamasına olanak tanır. Daha sonra alınıp satılabilen Energy Crystal ( DEC ) belirteçleri.

Aralık ortasında, Splinterlands geliştiricileri, kullanıcıların yönetişim ve ödemede kullanılan Splintershard ( SPS ) belirteçlerini alabilmelerine ek olarak, kullanıcıların incelenmemiş tapu NFT’leri karşılığında önceden edinilmiş arazi taleplerini kullanmalarına olanak tanıyan önemli bir dönüm noktası güncellemesi yayınladı.

Yabancı Dünyalar

Ethereum, BNB Zinciri ve WAX ​​( WAXP ) blok zincirlerinde çalışan merkezi olmayan bir metaverse’de oynaması ücretsiz bir sanal dünya, strateji oyunu ve maceranın bir kombinasyonu olan Alien Worlds, yerel Trilium için görevler, madencilik oyunları ve yarışmalar içerir ( TLM ) para birimi.

Ekim ayında Alien Worlds, oyuncuların kendi topluluklarını yönetmelerine, dijital varlıkları kendi hazineleri içinde düzenlemelerine ve birbirleriyle işbirliği yapmalarına izin vermek için Planetary Syndicates adlı oyun içi merkezi olmayan otonom organizasyonları (DAO’lar) başlattı.

Çözüm

Finbold’un daha önce bildirdiği gibi, kripto ve metaverse oyunları 2022’nin üçüncü çeyreğinde 1,3 milyar dolar finansman almıştı . Ayrıca, yalnızca Kasım ayında bu oyunlar 320 milyon dolardan fazla para toplayarak FTX dahil elverişsiz koşullar karşısında endüstrinin gücünü gösterdi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın