Nissan Qashqai fiyat listesi: Bu kampanya kaçmaz!

C-SUV alanında yer alan Nissan Qashqai, donanım seçenekleri ve güncel fiyat listesiyle dikkat çekmeyi başarıyor.


Nissan Qashqai fiyat listesi: Bu kampanya kaçmaz! - Page 1

Şunu kabul etmek lazım ki artık tüketicilerin çok fazla alternatifi mevcut. Bunu C-SUV sınıfında ortaya çıkan rekabet ortamından da anlamak mümkün. Peugeot 3008, Volkswagen Tiguan, Hyundai Tucson sınıfın öncüleri olurken, Kia Sportage, Citroen C5 Aircross gibi araçlar da pastadaki payını arttırmaya çalışıyor. İşte bu modellerle aynı segmentte bulunan bir diğer model de Nissan Qashqai.

Nissan Qashqai fiyat listesi: Bu kampanya kaçmaz! - Page 2

Nissan Qashqai fiyat listesi: Bu kampanya kaçmaz!

Ülkemizde en çok ilgi gören C-SUV’ların başında yer alan Nissan Qashqai, donanım seçenekleri anlamında oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Bu bakımdan avantajlı olan model, bazı açılardan ise sınıfının standartlarını yakalayamıyor.

Nissan Qashqai fiyat listesi: Bu kampanya kaçmaz! - Page 3

Bunlardan bir tanesi ise bagaj hacmi. 401 litrelik bir bagaj hacmine sahip olan Nissan Qashqai, bu anlamda rakiplerinden biraz geride kalıyor. Koltukları yatırdığınız zaman ise sizleri 1598 litrelik devasa bir alan karşılıyor.

Nissan Qashqai fiyat listesi: Bu kampanya kaçmaz! - Page 4

Nissan Qashqai şu anda ülkemizde 894.500 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Kaputun altında 1.3 litrelik benzinli motoru gördüğümüz bu donanımda düz vitesin yer aldığını da ifade etmiş olalım.

Read More

Yorum yapın