Netflix’ten büyük atak! O videolar sonunda yayınlanıyor!


Nike Training Club videoları daha önce, kullanıcılara antrenman programları ve sağlıklı yaşam stratejileri konusunda rehberlik eden iOS ve Android uygulamasına özeldi. Nike, Netflix’e iki bölüm halinde yayınlanan ve 10 dilde sunulan 30 saatin üzerinde video yükleyeceğini söylüyor.

Netflix’e gelmeden önce, bu videoları büyük ekranda izlemenin tek yolu, telefonunuzu bir HDMI kablosuyla veya AirPlay veya Chromecast ile kablosuz olarak bir TV’ye bağlamaktı. Bir telefon ekranına bakarken egzersiz yapmanın zorlukları göz önüne alındığında, Netflix’ten bir video oynatmak size egzersiz yapmaktan kaçınmak için bir bahane daha verecektir.

Netflix'ten büyük atak! O videolar sonunda yayınlanıyor! - Resim : 1

Netflix’ten büyük atak! O videolar sonunda yayınlanıyor!

İlk koleksiyon, 46 videodan oluşan beş program içeriyor. “Kickstart Fitness with the Basics” (on üç bölüm), “Two Weeks to a Stronger Core” (yedi bölüm), “Fall in Love with Vinyasa Yoga” (altı bölüm), “HIT & Strength with Tara” (on dört bölüm) ve “Feel-Good Fitness” (altı bölüm) Aralık sonunda geliyor. İkinci parti ise 2023’te gelecek. Seri kullanıma sunulduğunda, bunları Netflix’teki bir Nike koleksiyonunda veya “Nike” araması yaparak bulabileceksiniz.

Nike Training Club, 2009’da piyasaya sürüldüğünde yüksek profilli mobil uygulamalar arasındaydı. Uygulama fitness hedeflerinizi girmenizi istiyor ve ardından, doğru yolda olduğunuza emin olmanız için egzersiz videoları, özelleştirilmiş ısınmalar, ipuçları ve motivasyonlar kullanıyordu. Hizmet, 2018’de Apple Watch desteğini ve bu yılın başlarında engelli kişiler için uyarlanabilir antrenmanları ekledi.

Read More

Yorum yapın