Netflix’teki bu korku filmleri sizi yerinize çivileyecek

13.Cuma günü yaklaşıyor ve bu batıl güne mükemmel şekilde uyan korku filmlerinin bir listesini derleyerek ürkütücü bir havaya giriyoruz .


13.Cuma lanetini bilmeyen yoktur. Ama hala nilmeyenler varsa kısaca bahsedelim. 13.Cuma aslında batıl bir inançtır ve uğursuzluğu, şanssızlığı temsil eder. Hristiyan inanışında yaygın olan bu gün tüm dünyaya sirayet etmiş durumda.

Bizde bu akıma uyarak sizlere bu uğursuz günde izlemeniz gereken 8 korku filmini derledik. İşte o filmler…

13. Cuma (2009)

Açıkçası bu gün izleyebileceğiniz en iyi film, günü temel alan bir film. Ne yazık ki, 1980 filmi platformda yayınlanmıyor, ancak Danielle Panabaker, Jared Padalecki, Amanda Righetti, Travis Van Winkle, Aaron Yoo ve Derek Mears’ın oynadığı 2009 yeniden yapımını izleyebilirsiniz.

Teksas Katliamı (2022)

Bu yılın başlarında Netflix’te yayınlandığında Texas Chainsaw Massacre serisine en son girişi izleme şansınız olmadıysa , şimdi Leatherface adlı elektrikli testere kullanan deliyi kontrol etme zamanı. Netflix ayrıca seride Jessica Biel, Texas Chainsaw 3D ve The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning’in oynadığı 2003 yeniden çevrimi dahil olmak üzere birkaç ek film daha içeriyor .

Cadılar Bayramı (2007)

Halloween serisinin şu anda Netflix‘te yayınlanan tek filmi. Korkunç değil ve hatta bazı insanlar bu versiyonu orijinalinden daha çok seviyor, bu yüzden sizi ürkütücü bir havaya sokmak için film izlemekle ilgileniyorsanız, harika bir seçim.

Read More

Yorum yapın