Netflix’te yeni yayınlanan 5 müthiş korku filmi!

Korku havasındaysanız, doğru yere geldiniz! Aşağıda, bu hafta ürkütücü bir izleme için beş Netflix korku filmi ve dizisi paylaşıyoruz.


Netflix'te yeni yayınlanan 5 müthiş korku filmi! - Page 1

Cadılar Bayramı sezonunu en çok korku filmleri ve şovları izlemek için sevsek de, her zaman korku içeriklerine bağlıyız! Korkmak ve gerilmek için asla yanlış bir zaman yoktur.  Siz de böyle düşünüyorsanız doğru yere geldiniz!

Netflix'te yeni yayınlanan 5 müthiş korku filmi! - Page 2

Girl on the Third Floor (Üçüncü Kattaki Kız)

Penceredeki Kadını ve hatta Penceredeki Kızdan Sokağın Karşısındaki Kadını görmüş olabilirsiniz, ama Üçüncü Kattaki Kız’ı duydunuz mu?

Film, ailesiyle birlikte yeni bir eve taşınan bir adamı takip eder, ancak şu anda yaşadıkları Viktorya dönemi evinin onlara barıştan daha fazla sorun çıkardığını çabucak kanıtlıyor. Üçüncü Kattaki Kız sadece 1 saat 32 dakika uzunluğundadır ve TV-MA olarak derecelendirilmiştir, film yıldızları CM Punk , Trieste Kelly Dunn, Sarah Brooks ve diğerleri.

Netflix'te yeni yayınlanan 5 müthiş korku filmi! - Page 3

Haunted: Latin America (Perili: Latin Amerika)

Bu, beş bölümden oluşan bir dizidir. En uzun bölüm 47 dakika ve en kısa bölüm 26 dakikadır, bu yüzden hafta sonu kesinlikle buna tıklayabilirsiniz.

Korku söz konusu olduğunda, Latin Amerika masallarından daha korkutucu bir tür var mı? Serinin her bölümü, unutulmaz bir hikâyeyi takip ediyor.

Netflix'te yeni yayınlanan 5 müthiş korku filmi! - Page 4

Demonic (Şeytani)

Demonic, terk edilmiş bir evi araştıran bir grup genç amatör hayalet avcısını takip eden R dereceli bir film. Ne yazık ki, yeni başlayanlar için pazarlık ettiklerinden daha fazlasını alıyorlar. Filmde Maria Bello, Frank Grillo, Cody Horn ve diğerleri rol alıyor.

Read More

Yorum yapın