Netflix’te önümüzdeki ay izleyebileceğiniz en bomba filmler!

Haziran ayı Netflix için oldukça yoğun olacak. Merakla beklenen Stranger Things 4. sezon bu cuma yayına girecek ve neredeyse tüm insanlık bu yeni sezonu merakla bekliyor. Haziran ayı sadece diziler ile değil filmler ile de kendinden söz ettirecek gibi duruyor.


Birbirinden güzel 7 film yayına girmeye hazır ve biz o filmleri sizin için araştırdık. İşte Haziran 2022’de izlenecek en iyi 7 Netflix filmi haberimizde.

Interceptor

Başrollerini Elsa Pataky ve Luke Bracey’nin paylaştığı Interceptor , güçlü bir kadın mesajı içeren aksiyon dolu bir gerilim filmi. Film ayrıca neredeyse tamamen tek bir yerde geçiyor, bu da aksiyon sekanslarını ve dövüş duygusunu kinetik enerji ile çatlatıyor. Ayrıca, kadınların yönettiği bir aksiyon filmi görmek her zaman güzel ve Pataky, bu filmde Marvel süper kahraman kocası kadar yetenekli olduğunu kanıtlıyor. Hemsworth’tan bahsetmişken, aynı zamanda yönetici yapımcılık yapıyor.

Hustle

Adam Sandler komedilerinin büyük bir hayranı değiliz ama onu dramatik bir oyuncu olarak takdir ediyoruz. Uncut Gems mükemmeldi ve Hustle , Sandler’dan bir başka öne çıkma vaadini gösteren bir spor draması.

Komedyenin yanı sıra, filmde Queen Latifah, Ben Foster ve Robert Duvall, LeBron James’in Sandler ile birlikte yapımcılığını üstleniyor. Sandler, NBA için denizaşırı ülkelerden yeni bir oyuncu alarak kariyerini canlandırmaya çalışan, ilk önce ekibine danışmadan, tükenmiş basketbol izci Stanley Sugarman’ı oynuyor. NBA hayranları da filmde birkaç NBA yıldızı olacağı için izlemek isteyecekler.

Trees of Peace

Ruanda’daki soykırım sırasında çok farklı geçmişlere sahip dört kadının bu yıkıcı olay sırasında saklanıp kapana kısılırken kırılmaz bir bağ kurmasını konu alan bir Netflix draması. Konusu ağır olacak ama Barış Ağaçları kulağa çok hareketli bir film gibi geliyor.

Read More

Yorum yapın