Netflix’te müzikal “13: The Musical”: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

13: The Musical’in müzikal tiyatro prodüksiyonunun merakla beklenen film uyarlaması 2022’de Netflix’e geliyor


13: The Musical’in müzikal tiyatro prodüksiyonunun merakla beklenen film uyarlaması 2022’de Netflix’e geliyor. Konusu, oyuncu kadrosu, fragmanları ve Netflix çıkış tarihi dahil 13: The Musical hakkında bilmeniz gereken her şey haberimizde.

13: The Musical , yakında çıkacak bir Netflix Orijinal komedi aile müzikali ve aynı adı taşıyan Los Angeles tiyatro prodüksiyonunun, Jason Robert Brown tarafından yazılan müzik ve şarkı sözleriyle uyarlamasıdır. Kitap Dan Elish ve Robert Horn tarafından yazılmıştır.

Müzikali daha önce Billy Madison ve Dead to Me , Grey’s Anatomy ve High School Musical: The Musical – The Series gibi çok sayıda televizyon dizisi bölümünü yöneten Tamra Davis yönetiyor .

2007’de Los Angeles ile ve en son 2019’da Meksika’da başlayan 13’ün toplam beş farklı yapımı var : The Musical ise en önemlisi, 2008 Broadway prodüksiyonu, geleceğin pop yıldızı Ariana Grande’nin ve daha sonra gençlik komedisi dizisi Victorious’ta birlikte oynayacak olan aktris Elizabeth Gillies’in profesyonel çıkışlarıydı.

13: The Musical Netflix çıkış tarihi ne zaman ?

13: The Musical için onaylanmış bir çıkış tarihi yok, ancak müzikalin 2022’de geleceğini biliyoruz.

Filmin post prodüksiyonunun ne kadar süredir devam ettiği göz önüne alındığında, en erken 2022 Baharında bir çıkış tarihi bekliyoruz.

13: Müzikal’in konusu nedir ?

12 yaşında bir NYC çocuğu nihai Bar Mitzvah’ı planlıyor. Ancak, ebeveynleri boşanacaklarını ve ülkenin diğer ucuna taşınmak zorunda olduğunu açıkladığında bu planlar ters gider. Arkadaşları ve anne babası olmadan, her zaman hayalini kurduğu destansı Bar Mitzvah’a nasıl sahip olacak?

13: The Musical’in yapım durumu nedir ?

Filmin çekimleri 2021 Haziran ortası ile 2021 Ekim sonu arasında yapıldıktan sonra son birkaç ayını post prodüksiyonda geçirdi.

Filme için kullanılan yerler:

New York, New York, ABD

Toronto, Ontario, Kanada

Beeton, Ontario, Kanada

Indiana, ABD

13: The Musical’in oyuncuları kimler ?

Eli Golden, Gabriella Uhl, JD McCrary, Frankie McNellis, Lindsey Blackwell, Jonathan Lengel, Ramon Reed, Nolen Dubuc, Luke Islam, Shechinah Mpumlwana, Kayleigh Cerezo, Wyatt Moss, Liam Wignall, Khiyla Aynne

Read More

Yorum yapın