Netflix’in gözbebeği final yapıyor


2019 yılından yayınlanan Netflix dizisi The Umbrella Academy için üzücü bir haber geldi. Gerard Way’in aynı adlı çizgi romanına dayanan Umbrella Academy, dünyayı kurtarmaya çalışan süper güce sahip yedi kardeşin hikayesine odaklanıyor. “Hargreeves kardeşler”, geçtiğimiz üç yıl içerisinde üç sezonda boy gösterdi ve 45 milyon izlenmeye ulaştı. The Umbrella Academy’nin iMDb puanı 7,9 civarında.

Umbrella Academy 4. sezon yayın tarihi henüz belirsiz. Ancak yeni sezonda Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya ve Colm Feore gibi isimlerin olması bekleniyor.

Unutulmaz bir sezon olacak

Dizinin final sezonu hakkında açıklamalarda bulunan baş yapımcı Steve Blackman, 4. sezon için inanılmaz bir hikayeye sahip olduklarını söyledi. Hikayenin, izleyicilerin son dakikaya kadar merak içinde kalacakları şekilde işleneceğini ifade etti.

Umbrella Academy ilk olarak 2011 yılında Universal Pictures tarafından sinema filmi olarak hazırlanacaktı. Ancak yayın hakları 2017 yılında Netflix tarafından satın alındı ve diziye dönüştürüldü. İlk sezon 15 Şubat 2019’da yayınlandı.

Read More

Yorum yapın