Netflix’e yeni gelecek Animeler

2023’e çok az bir süre kaldı ve yeni yıl Netflix aboneleri için heyecan verici bir yıl olacak gibi duruyor. 2022’nin kalanında ve 2023’e kadar Netflix’e gelen tüm animelerini sizin için derledik.


Netflix’e yeni gelecek Animeler - Page 1

Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

Netflix Çıkış Tarihi: 19 Ocak 2023

Japonya’nın ünlü yıldızlarından ve korkularından ve Ito’nun olarak gerçekleşecek, Haziran bir yazarlarından dizi aşırı heyecan verici. Toplamda 20 hikaye animeye uyarılacak.

Netflix Yayın Tarihi: Ocak 2023

Gösterinin animasyonu arzulanan çok şey bıraksa da, hikaye yine de mangadan sıcak kalpli komediyi yakaladı.

Yakuza’nın eski efsanevi suç patronu Tatsu, ev kocası olmak ve karısı Miku’yu desteklemek için yeraltı suç dünyasından emekli oldu. Bir ev kocası olmak, bakkaldaki en iyi anlaşmalar için ev kadınlarıyla savaşmak için çete savaşına girerken Tatsu için yeni bir zorluk teşkil ediyor.

Netflix’e yeni gelecek Animeler - Page 2

Aggretsuko (Sezon 5)

Netflix Çıkış Tarihi: Şubat 2023

Beşinci sezon aynı zamanda Aggretsuko’nun da son sezonu olacak, bu yüzden ne yazık ki Retsuko’ya temelli veda edeceğiz. Onu sonsuza kadar mutlu edecek mi, yoksa ofis paspası olarak bekar bir hayat yaşamaya mahkum mu?

25 yaşındaki kırmızı panda Retsuko için başka bir gün ve bir dolar daha. Alçakgönüllülüğü ve küçüklüğü, tembel meslektaşları tarafından sömürülmesine ve patronunun cinsiyetçi ve kadın düşmanı açıklamaları ve küçümseyen iş arkadaşları tarafından rahatsız edilmesine yol açsın, Retusko’nun stresini atmak için benzersiz bir yolu var… ona death metal şarkı söylüyor. yerel Karaoke barı.

Netflix’e yeni gelecek Animeler - Page 3

Ultraman (Sezon 3)

Netflix Çıkış Tarihi: 2023 Başı

2023’te Ultraman’e de veda ediyor olacağız. Birinci ve ikinci sezonlar arasında büyük bir boşluk vardı ama neyse ki hayranlar 3. sezon için o kadar beklemek zorunda kalmayacak.

Artık uzak bir anı olan efsanevi “Işık Devi”nin dünyayı terk edip kendi gezegenine döndüğüne inanılıyordu. Ancak oğlu Shinjiro Hayata, babasının sırrını keşfeder ve Ultraman’in mantosunu kendisi için üstlenir.

Netflix’e yeni gelecek Animeler - Page 4

My Day (Sezon 1)

Netflix Yayın Tarihi: Şubat 2023

Exception’ın arkasındaki aynı stüdyo, Netflix için yeni bir anime dizisi daha üretiyor.

Soğuk bir buz ve kar gezegeninde, karanlık yeraltından aniden gizemli yaratıklar ortaya çıktı ve sakinlere saldırmaya başladı. İnsanlık ufkun ötesinde gizlenen terörden kurtulabilir mi?

Read More

Yorum yapın