Netflix’e gelen en iyi animeler!

Mutlu yeni aylar! Netflix’te bir sürü harika yeni anime izlemekten daha eğlenceli bir yaz olamaz.


Netflix'e gelen en iyi animeler! - Page 1

Şu ana kadar Netflix, anime topluluğunun ilgisini çeken harika bir başlangıç ​​yaptı. Neyse ki Netflix’in fantastik anime sunumu yakın zamanda durmayacak, bu da bunun geldiği yerde tonlarca daha şaşırtıcı başlık olduğu anlamına geliyor.

Lafı fazla uzatmadan, Temmuz 2022‘de Netflix’e gelen en iyi üç anime burada!

Netflix'e gelen en iyi animeler! - Page 2

Vinland Saga

Çıkış Tarihi: 7 Temmuz

Vinland Saga, babasının gözlerinin önünde öldürüldüğünü görünce dünyası berbat olan Thorfinn adında genç bir çocuğun hayatını anlatıyor. Thorfinn intikam almak için babasının ölümünden sorumlu adamı öldürmeyi planlar.

Bununla birlikte, zayıflık ve zayıf zamanlama sürekli olarak yoluna çıkıyor. Yine de Thorfinn, düşmanını geçmek istiyorsa her geçen gün daha da güçlenmek zorunda. Ancak daha da anlamsız şiddete tanıklık ederek (ve aynı zamanda aktif olarak katkıda bulunarak), üzerinde çalışılması gereken tek şeyin fiziksel gücünün olmadığı ortaya çıkıyor.

Netflix'e gelen en iyi animeler! - Page 3

Uncle from Another World

Çıkış Tarihi: 20 Temmuz

Amca from Another World , tüm yıl boyunca beklediğiniz komik ve iyi hissettiren dizi!

Anime, 17 yıllık komadan yeni uyanan amcasına bakan bir çocuk hakkında. Tabii ki, bu kadar uzun süre uyuduğu için amcası yeni dünyayla bağını kopardı. Ancak bir şekilde büyülü güç ve başka bir dünya hakkında engin bilgi ile uyandığı için tuhaf davranışı göründüğünden daha fazla.

Tüm bunları ve daha fazlasını Uncle from Another World’ün resmi fragmanından izleyin.

Netflix'e gelen en iyi animeler! - Page 4

Detective Conan: Zero’s Tea Time

Çıkış Tarihi: 29 Temmuz

Son olarak, bu ay izlemeyi bekleyebileceğiniz son yeni anime Detective Conan: Zero’s Tea Time’dan başkası değil!

Klasik 1996 hit anime serisini seviyorsanız, kesinlikle tanıdığınız ve sevdiğiniz bir karakter olan Rei Furuya’nın hayatını anlattığı için bunu kesinlikle daha çok seveceksiniz.

Rei’nin yetenekli bir dedektif olarak hayatı zaten birçok kişi tarafından oldukça iyi biliniyor, ancak bu spin-off dizisinde, bu adamın tamamen farklı bir yanını göreceksiniz, çünkü kurallara göre oynamanın neden uzun vadede en büyük başarıyı sağladığını kanıtlıyor. Ayrıca, bu üçlü tehdidin, bazılarının hayatını neden ayrıntılara büyük bir dikkatle yaşadığı konusunda büyük bir rolü olan akranlarıyla daha da fazla tanışacaksınız.

Read More

Yorum yapın