Netflix’e damga vuran arkadaşlıklar

Netflix, kadınları ve aralarında filizlenen güzel dostlukları konu alan bir çok dizi var. Sex Education’dan Dead to Me’ye , şu anda Netflix’te izleyebileceğiniz onlarca olağanüstü kadın ve arkadaşları var.


Şu anda izleyebileceğiniz Netflix dizilerinde ki 5 kadın arkadaşlığa bakıyoruz. Tabii ki, aralarından seçim yapabileceğiniz daha pek çok şey var, ancak mutlak favorilerimizden birkaçını vurguluyoruz. İşte bize göre Netflix’in en yakın 5 kadın arkadaşlığı.

Orange Is the New Black: Poussey ve Taystee

Serinin ilerleyen bölümlerinde olanlardan dolayı gözlerimiz dolmadan bu ikisi hakkında yazmak zor, ancak Poussey ve Taystee, dizinin çoğu için Orange Is the New Black‘in kalbi ve ruhuydu.

Sweet Magnolias: Maddie, Dana Sue ve Helen

Sözlükte “Arkadaşlık” kelimesine bakacak olsaydınız, Tatlı Manolyaların bir fotoğrafını bulurdunuz. Bu inanılmaz kadınlar pek çok iniş ve çıkış yaşadı, ancak her denemede Maddie, Dana Sue ve Helen birbirlerine destek ve hayranlıklarından asla vazgeçmediler.

Kriz zamanlarında birbirlerini yükseltirler, olabilecekleri en iyi olmak için birbirlerini zorlarlar ve arkadaşlıkları gerçekten de tüm televizyonlarda görebileceğiniz en güzel yazılmış dostluklardan biri. Anlaşmazlıkları olduğunda bile, asla birbirlerini kırmazlar veya sonunda onları daha da güçlendiren o anlara kin beslemezler. Hepimiz Sweet Magnolias kadar inanılmaz arkadaşlara sahip olmayı arzulamalıyız!

Emily in Paris: Mindy ve Emily

Ashely Park, Emily’nin Paris’teki en iyi yanlarından biri ve onun karakteri Mindy’nin Lily Collin’in Emily’siyle olan ilişkisi tutarlı bir doruk noktasıdır. İkisi, dizinin ilk sezonunda arkadaş oldular ve bu dostluk 2. sezonda daha da güçlendi.

Mindy, Emily’nin her zaman yanında ve genellikle ona dayanacak bir omuza ek olarak harika tavsiyeler verir. Emily‘yi 2. sezonun sonunda en çok istediği profesyonel ve kişisel çabaları sürdürmeye motive eden kişi o!

Read More

Yorum yapın