Netflix, Zelensky sitcom’u yayınlıyor! Kasap et koyun can derdinde


Rusya’nın işgalinden sonra Ukrayna’daki liderliğiyle geniş çapta beğeni toplamadan önce, başkan Volodymyr Zelensky ünlü bir aktör ve komedyendi. kendisi ABD’de Netflix’te izlenebilen Servant of the People adlı bir komedi dizisinde rol aldı.

Netflix, Zelensky sitcom’u yayınlıyor! Kasap et koyun can derdinde

You asked and it’s back!

Servant of the People is once again available on Netflix in The US. The 2015 satirical comedy series stars Volodymyr Zelenskyy playing a teacher who unexpectedly becomes President after a video of him complaining about corruption suddenly goes viral. pic.twitter.com/Pp9f48jutF

— Netflix (@netflix) March 16, 2022

Zelensky, hükümetin yolsuzluğu hakkında attığı bir videonun viral hale gelmesinden sonra Ukrayna cumhurbaşkanı seçilen bir öğretmeni canlandırmıştı. The New York Times’ın belirttiği gibi, 2015’ten 2019’a kadar süren dizi, Ukrayna’nın yanı sıra Rusya’da da başarılı oldu. Gösteri daha önce ABD’de Netflix’te yayınlanmıştı ve hizmet, popüler talep üzerine yapımın geri geleceğini söylüyor.

Abonelerin Zelensky’yi cumhurbaşkanlığına taşımaya yardımcı olan gösteriyi izlemekle ilgilenmesi şaşırtıcı değil. Yayın akışım devi de bu talebi karşılayıp sitcom’u sunmayı hedefliyor. Netflix, Ukrayna’da binlerce insanın öldürüldüğü bir çatışmanın ortasında gösterinin geri dönmesine karar verdi. Birleşmiş Milletler’e göre ülkeden kaçan mültecilerin sayısı milyonları buluyor.

Netflix, son birkaç hafta içinde Rusya ile bağlarını kesen birçok şirketten biri. Akış platformu artık orada mevcut değil. Ülkede de üretim ve içerik alımlarını askıya aldığı bildirildi. Mevcut bir savaş varken şirketin böyle bir karar alması bazıları tarafından şaşırtıcı olarak nitelendirildi. Siz  bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin.

Read More

Yorum yapın