Netflix yeni dizisi ile gündemde; No Good Tap

Netflix, No Good Deed adlı yayıncıdaki ikinci komedisi için yazar ve komedyen Liz Feldman ile bir kez daha işbirliği yapıyor.


Netflix yeni dizisi ile gündemde; No Good Tap - Page 1

Yeni dizi, 1920’lerde tüm sorunlarını çözeceğini düşündükleri aynı İspanyol tarzı villayı satın almak için yarışan üç farklı aileyi takip edecek, ancak bu ailelerin bilmediği tek şey villa aslında perili.

Netflix’in Dead to Me dizisinin de yaratıcısı olan Liz Feldman , dizi sorumlusu, yazar ve yapımcı olarak görev yapacak. Yapımcı ayrıca, daha sonra projede yer alabilecek olan Will Ferrell’dir. Silver Tree , diğer bölümlerin yanı sıra pilot bölümü de yönetecek. Tree’nin kredileri arasında Dead to Me, You, Shameless, Suits ve daha fazlası yer alıyor.

Netflix yeni dizisi ile gündemde; No Good Tap - Page 2

Liz Feldman, Netflix için dizi üzerinde çalışmakla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

No Good Tap, erken pandemi sırasında çılgınca evimden bir çıkış yolu bulmak için Zillow listelerini arayan birçok geç gecemden ilham aldı. Bu kadar destekleyici, yaratıcı yuva olduğu ve beni felç eden endişemi eğlenceye dönüştürmeme izin verdiği için Netflix’e sonsuz minnettarım.”

Netflix yeni dizisi ile gündemde; No Good Tap - Page 3

Netflix Komedi Başkanı Tracey Pakosta şunları ekledi:

“İyi bir Liz Feldman projesi üretilmeden bırakılamaz. Kara komedi için eşsiz bir gözü var. Muhteşem Dead to Me’nin son sezonuna girerken, No Good Deed ile ortaklığımızı sürdürmekten heyecan duyuyoruz.”

No Good Deed ayrıca Gloria Sanchez Productions için Jessica Elbaum ve Brittney Segal’in yanı sıra Christie Smith ve Silver Tree tarafından da üretildi. Netflix’in No Good Tapu hakkında bildiklerimiz şunlar:

No Good Tape’nin konusu nedir?

Netflix yeni dizisi ile gündemde; No Good Tap - Page 4

İşte Netflix’in No Good Tapu’nun resmi giriş satırı:

“Hikaye, 1920’lerin İspanyol tarzı villalarını satın almak için birbiriyle yarışan birbirinden çok farklı üç ailenin hikayesini anlatıyor. Ancak satıcıların zaten keşfettiği gibi, bazen hayallerinizdeki ev tam bir kâbus olabilir.”

No Good Deed’de kimler oynuyor?

Mayıs 2022 itibariyle Netflix, No Good Deed için herhangi bir oyuncu kadrosu açıklamadı, ancak önümüzdeki aylarda The Bubble’a benzer genişleyen bir oyuncu kadrosu listesi öğrenmeyi umuyoruz.

Read More

Yorum yapın