Netflix, Vikings: Valhalla dizisinden yeni fragman paylaştıVikings: Valhalla Netflix

Netflix, uzun zamandır büyük bir kitle tarafından merakla beklenen Vikings: Valhalla dizisi için yeni bir fragman daha paylaştı.

Netflix’in en popüler dizilerinden olan Vikingler’in sonrasını anlatan Vikings: Valhalla dizisinin sayfanın altında izleyebileceğiniz ilk resmi tanıtım fragmanı geçtiğimiz ay gelmişti. Dizi için “İlk dizinin bitiminin 100 yıl sonrasını anlatan ve gelmiş geçmiş en ünlü Vikinglerin maceralarını ekrana taşıyan yeni bir destan başlıyor.” açıklamasını yapan Netflix, merak uyandıran yapımın 25 Şubat 2022‘de yayında olacağını da açıklamıştı.

Şimdi ise sayfanın üstünde izleyebileceğiniz yeni fragman geldi. Bu fragmanla ise direkt olarak şu açıklama yapıldı: “11. yüzyılın başlarında, yani bin yılı aşkın bir süre önce geçen Viking: Valhalla, en meşhur Vikinglerden bazılarının kahramanlık maceralarını konu alıyor.

Bu isimler arasında efsanevi kâşif Leif Eriksson (Sam Corlett), onun cesur ve inatçı kız kardeşi Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) ve Kuzey’in hırslı prensi Harald Sigurdsson (Leo Suter) var.

Vikingler ve İngiliz asilleri arasındaki gerilimin kanlı bir kırılma noktasına ulaşması ve Vikinglerin kendi içlerinde birbiriyle çatışan Hristiyan ve pagan inançları nedeniyle anlaşmazlığa düşmeleriyle, bu üç Viking destansı bir yolculuğa çıkar.

Okyanusları aşıp savaş meydanlarından geçtikleri bu serüven onları Kattegat’tan İngiltere’ye ve ötesine taşırken hayatta kalmak ve zafer kazanmak için savaşmak zorunda kalacaklardır. Vikings: Valhalla, 25 Şubat’ta sadece Netflix’te.”

Vikings: Valhalla’yı beklerken sıkılmamak için Netflix’te yer alan burada yer verdiğimiz içeriklere de göz atabilirsiniz.

Read More