Netflix tutkunları için müthiş bir yılbaşı hediyesi!

Noel tatili hemen köşede ve arkadaşlarınız, aileniz ve sevdikleriniz için alışverişe gitmek için yılın o zamanı! Bazen tatil alışverişi kolay olabilir ve diğer zamanlarda sıkışıp kalabilirsiniz. Pekâlâ, hayatında bir Bridgerton hayranı varsa, o zaman şanslısın!


Netflix tutkunları için müthiş bir yılbaşı hediyesi! - Page 1

Netflix serisi, yayıncı için büyük bir hit haline geldi. Lady Whistledown’ın kostümlerinden, hararetli romantizminden, zaman diliminden ve gizeminden şovun bu kadar başarılı olması şaşırtıcı değil!

Netflix tutkunları için müthiş bir yılbaşı hediyesi! - Page 2

Ne yazık ki popüler dizinin Lady Whistledown, Penelope Featherington ve Colin Bridgerton’a odaklanacak olan üçüncü sezonu bu yıl gelmiyor. Yani hayatınızda bir Bridgerton hayranı varsa onu neşelendirmek isteyeceksiniz! İşte size ilham vermek için derlediğimiz birkaç hediye fikri.

Netflix tutkunları için müthiş bir yılbaşı hediyesi! - Page 3

1.  Bridgerton kitap seti ve televizyon müziği

Hevesli Bridgerton hayranları, Netflix dizisinin bir dizi kitaptan uyarlandığını bilir. Sekiz Bridgerton kardeş var ve her birinin yazar Julia Quinn tarafından yazılan kendi romanı var. Tam kutulu seti Target veya Amazon’dan alabilirsiniz. Koleksiyon aşağıdakileri içerir:

Dük ve ben  (Daphne’nin hikayesi)

Beni Seven Vikont  (Anthony’nin hikayesi)

Bir Beyefendiden Teklif  (Benedict’in hikayesi)

Romancing Mister Bridgerton (Colin’in hikayesi)

Sir Phillip’e, Sevgilerle  (Eloise’nin hikayesi)

Kötü Olduğunda  (Francesca’nın hikayesi)

It’s In His Kiss  (Hyacinth’in hikayesi)

Düğüne Giden Yolda  (Gregory’nin hikayesi)

Ve belki de hediye ettiğiniz kişi kitapları okurken şovun melodilerini dinlemek ister. 2. sezon için televizyon müziklerini Target’tan alabilirsiniz. Ne yazık ki, 1. sezon CD’si artık satılmıyor gibi görünüyor.

Netflix tutkunları için müthiş bir yılbaşı hediyesi! - Page 4

2. Bridgerton makyaj koleksiyonu

Eğer seviyorsanız makyaj yapmak için asla kötü bir zaman yoktur ve Bridgerton koleksiyonu muhteşemdir! Makyaj sanatçısı Pat McGrath, aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü renkli ürün çıkardı. Göz alıcı bir göz farı paleti, sevimli bir fiyonklu ruj, güzel allık renkleri ve daha fazlası var.

3.  Bridgerton ve Jane Austen temalı gizemli cinayet oyunu

Masters of Mystery Bridgerton ve Jane Austen temalı Cinayet Gizemi Oyun Seti ile yanlış gidemezsiniz. Daha soğuk bölgelerde yaşıyorsanız, kış mevsiminde herkesin mümkün olduğunca içeride kaldığını bilirsiniz. Peki içeride vakit geçirmenin oyun oynamaktan daha iyi bir yolu var mı? Kit, Masters of Mystery web sitesinden satın alınabilir.

Read More

Yorum yapın