Netflix, temmuz ayında işte bu yeni içerikleri sunacak [Video]Netflix LOG Tasarım Can Tunçer

Netflix, temmuz ayında sunacağı yeni içerikleri tarihleriyle beraber gözler önüne seren bir video yayımladı. Temmuz ayı da dolu geçecek.

Netflix, temmuz ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracak. Yapılan yukarıda izleyebileceğiniz Türkiye merkezli video paylaşıma göre platforma 28 Temmuz tarihinde yerli dizi Zeytin Ağacı eklenecek, 1 Temmuz tarihinde ise çok merak edilen Stranger Things 4. sezon 2. kısım platformdaki yerini alacak. 22 Temmuz tarihinde büyük bir bekleyici kitlesi oluşturan The Gray Man filmi izlenebilir olacak, 6 Temmuz tarihinde Merhaba, Hoşça Kal ve Yaşadığımız Her Şey filmi yayınlanacak, 8 Temmuz tarihinde ise Deniz Canavarı filmi ve Boo, Bitch dizisi karşımıza çıkacak.

13 Temmuz tarihinde Neredesin D.B. Cooper? belgeselini yayınlayacağını aktaran Netflix, 14 Temmuz tarihinde ekranlara Resident Evil: Biohazard ve Kung Fu Panda: Ejderha Şövalyesi dizilerini getirecek. 15 Temmuz tarihinde platformdaki yerini İkna filmi alacak, 20 Temmuz tarihinde Virgin River için 4. Sezon Netflix’te olacak. 21 Temmuz tarihinde Jurassic World Kretase Kampı 5. Sezon’u yayınlayacak platform, 26 Temmuz tarihinde Street Food: ABD ile karşımıza çıkacak. 29 Temmuz tarihinde ise Uncoupled çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’te hemen izleyecek güzel içerikler arıyorsanız buradaki haberimize göz atabilirsiniz. Yakında bir reklam destekli paket düşünen firma hakkında son gelişmeler ise direkt olarak burada yer alıyor.

Yeni Netflix içerikleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket

Read More