Netflix tarafından Geeked Week’te paylaşılan tüm 5. gün haberleri

Netflix tarafından Geeked Week’te paylaşılan 5. gün tüm tanıtım videolarını bir araya getirdik. Firma yine önemli yapımlardan bilgiler verdi.

“Geeked Week’i canlı izleyemediysen hiç üzülme! Olan biteni takip etmen ve gelişmeleri kaçırmaman için bu hafta her gün en son haberleri, ilk kez yayınlanan fragmanları ve çok daha fazlasını özetleyip senin için bir araya getiriyoruz.” diyen Netflix Türkiye, bu bağlamda beşinci günün paylaşımlarını da yaptı. Burada “Geeked Week resmen sona ermiş olsa da oyunlar daha yeni başlıyor. Beş günlük sanal etkinliğin Cuma günkü kapanışının odak noktası oyunlardı. Sunucular Geoff Keighley ve Mari Takahashi, The Cuphead Show! ve Sonic Prime gibi oyunlardan esinlenen diziler ile şu anda oynamaya hazır olan Poinpy’nin de aralarında bulunduğu birçok yeni mobil oyunla ilgili bir dizi haber ve ilk bakış videosunu izleyicilerle paylaştılar. Hepsi bu kadar da değil. La Casa de Papel ve The Queen’s Gambit – Satranç Oyunu gibi oyunlarla en sevdiğin Netflix dizileri ve filmlerinin dünyasına adım atmaya hazır ol.” açıklaması altında şunlar paylaşıldı:

“Dragon Age: Absolution: Evet, doğru duydun! Popüler RPG türü video oyunundan uyarlanan animasyon dizi Netflix’e geliyor. İnanmıyorsan, yeni tanıtım fragmanına aşağıda göz atabilirsin.

Tekken: Bloodline: Japonya çıkışlı unutulmaz dövüş oyunu serisinin animesi geliyor! Yapım şefi Katsuhiro Harada, daha önce hiç yayınlanmamış özel klipler aracılığıyla diziyi tanıtıyor ve hayranların çok sevdiği bir karakterin geçmişinden bahsediyor.

Shadow and Bone: Destinies: Sevilen diziden uyarlanan bu yeni mobil oyun, seni Karanlıklar Diyarı’na götürüyor. İlk bakış videosunu sunduğumuz bu tek oyunculu RPG oyununda, favori karakterlerinle oynayarak Grishaverse’te bir yolculuğa çıkacaksın.

Too Hot to Handle: Netflix reality dizisinden uyarlanan bu yeni mobil oyundan ilk görüntüler için sola kaydır! Seni cezbetmek için birbirleriyle yarışan seksi bekârlardan oluşan yepyeni bir kadroyla tanışıp kaynaş!

La Casa De Papel: Her şey rahatlama ve romantizmden ibaret değil. Popüler diziden uyarlanan bu tek oyunculu aksiyon-macera oyununu duyurmaktan son derece heyecanlıyız. Bu oyunda, Profesör’ün eski bir dostuna yardım etmek için kasalara girecek, kilitleri açacak ve Monako’da bir kumarhane soygununa katılacaksın.

The Queen’s Gambit – Satranç Oyunu: Roller değişti ve muhteşem bir satranç oyunu için sıra sana geldi. Bu yeni oyunda satranç dersleri alacak, bulmacalar çözecek, oyunlara katılacak ve çevrimiçi oyunculara ya da ödüllü mini diziden tanıdık simalara karşı mücadele edeceksin. Oyunun fragmanına ve mekânlarına bu ilk bakışı kaçırma.

The Cuphead Show!: Fevri Cuphead ve tedbirli kardeşi Mugman’in talihsiz maceraları devam ediyor. Video oyunundan uyarlanan dizinin yeni bölümlerinin tanıtım fragmanı yayında!

Lucky Luna: Japon halk öykülerinden ilham alan bu platform oyununun ilk fragmanını izle. Gizli zindanlarda ve efsanevi tapınaklarda geçmişinin sırlarını keşfeden Luna ile sihirli bir yolculuğa çıkmaya hazırlan.

Desta: The Memories Between: Eğil, kendini koru ve bu fragmanı kaçırma! Yakan top oyunundan esinlenen bu yeni sıra tabanlı strateji oyununda, gerçeküstü ve heyecan verici bir yakan top mücadelesinin ortasındayken bir yandan da yıpranmış ilişkilerin ve ailendeki bir trajedinin üstesinden gelmen gerekiyor.

Reigns: Three Kingdoms: Kendi krallığına hükmetmeni ve tek bir hamleyle kaderini değiştirmeni sağlayan popüler oyun serisi Netflix’e geliyor. Bu defa kendini antik Çin’de bulacaksın. Üç Krallığın Hikâyesi adlı Çin destanından esinlenen oyunda seni zorlu görevler bekliyor.

Terra Nil: Gezegeni kurtarmak ister misin? Güncel iklim krizine dikkat çeken bu oyun, şehir kurma türüne farklı bir yorum getirerek tam da bunu yapmanı sağlıyor. Çorak arazileri canlandırmak için teknolojiden faydalan, bunu yaparken kullandığın her malzemeyi geri dönüştür ve ardında bakir doğadan başka bir şey bırakma.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Poinpy: Bugünden itibaren indirip oynayabileceğin bu dikey tırmanma oyununda, şirin mi şirin kötü karakterlerden kaç ve peşini bırakmayan mavi canavarı besle. Uyarı: Sen oynadıkça oyun daha da zorlaşır. Fragmanı izle, bu deneyimi keşfet.

DOTA: Dragon’s Blood: Sevilen oyundan uyarlanan bu fantastik dizide, ejderha şövalyesi Davion dünyayı daha güvenli hâle getirmek için giriştiği mücadeleyi sürdürürken birer birer ejderhaların hakkından geliyor.

Yabani Şeyler: Hayvan Maceraları: Başıboş kalan tek yaratıklar ejderhalar değil! Fragmanda göreceğin gibi bu yeni oyunda amaç, üçlü eşleştirme bulmacalarını çözerek sevimli hayvanların yaşam alanlarını yenilemek. Gür ormanlardan tropik adalara ve buzlu arazilere kadar çeşitli Yabani Topraklar’da yaşayan bu şirin hayvanların yuvalarına dönmelerine yardım et.

Sonic Prime: En sevdiğimiz kirpi daha önce hiç görmediğin bir şekilde Netflix’e geliyor. Çoklu evrenin kaderini onun eldivenli ellerine bırakan olağanüstü bir sürprize de yer veren bu yeni anime dizisinden ilk görüntüleri kaçırma!

Raji: An Ancient Epic: Tüm Raji hayranlarına duyurulur! Hint yapımı aksiyon-macera oyunu Netflix’e geliyor. Şeytani bir istilaya karşı koyması için tanrılar tarafından seçilen genç yetim Raji, erkek kardeşini kurtarmak ve iblis lordu Mahabalasura’yı alt etmek için senden yardım bekliyor.

Spiritfarer: Ölüm temalı, ödüllü ve keyifli işletme oyunu Netflix’e geliyor. Üstelik fragmanı da hazır! Spiritfarer Stella olarak oynayacağın bu oyunda, ölüleri taşıyan teknenin kaptanı sensin. Ruhlardan oluşan yolcularınla hoşça vakit geçir, kalıcı anılar biriktir ve vedalaşmayı öğren. Bir yandan da dünyayı keşfet, ekip biç, maden çıkar, balık tut, ürün topla, yemek pişir ve el işleriyle uğraş.

Castlevania: Nocturne: Bir yıl önce, Richter Belmont’un Fransız Devrimi döneminde geçen hikâyesini anlatan yeni Castlevania dizisini duyurarak Geeked Week’i efsanevi bir şekilde noktalamıştık. Bu sefer de Rondo of Blood’ın unutulmaz kahramanını aksiyon hâlinde gösteren bir ilk bakış videosuyla karşındayız.

The Cuphead Show!: Seni başka nelerin beklediğini mi merak ediyorsun? Daha önce hiç yayınlanmamış yeni bir bölümün senaryo okumasından bu görüntüleri izle ve o efsanevi seslerin ardındaki yüzlerle tanış.”

Netflix içerikleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket

Read More