Netflix tarafından Geeked Week’te paylaşılan tüm 3. gün videoları

Netflix tarafından Geeked Week’te paylaşılan 3. gün tüm tanıtım videolarını bir araya getirdik. Firma yine önemli yapımlardan bilgiler verdi.

“Geeked Week’i canlı izleyemediysen hiç üzülme! Olan biteni takip etmen ve gelişmeleri kaçırmaman için bu hafta her gün en son haberleri, ilk kez yayınlanan fragmanları ve çok daha fazlasını özetleyip senin için bir araya getiriyoruz.” diyen Netflix Türkiye, bu bağlamda üçüncü günün paylaşımlarını da yaptı. Burada “Geeked Week animasyonla buluşuyor. Netflix Geeked’in beş günlük sanal etkinliğinin bir parçası olarak sunucular Ella Purnell, Tiffany Smith ve Juju Green namıdiğer Straw_Hat_Goofy, animasyon dizi ve filmlerimizden özel duyuruları ve ilk gösterimleri izleyicilerle buluşturdu. Bu dizi ve filmlerimiz arasında Arcane, Kâinatın Hâkimleri, The Seven Deadly Sins: The Grudge Of Edinburgh ve Cyberpunk: Edgerunners gibi yapımlar var.” açıklaması altında şunlar paylaşıldı:

“Kâinatın Hâkimleri: 80’lerin sevilen serisinin devamı niteliğindeki, Kevin Smith imzalı ve yıldızlarla dolu dizi hakkındaki heyecan verici bu haberle Eternia’ya dönüş yolculuğu için kemerlerini bağla.

Ejderhalar Prensi: Xadia diyarından gelen kahramanlarımız için riskler hiç bu kadar büyük olmamıştı! 4. sezonun açılış sahnesinin ilk gösterimiyle bu destansı öykünün gelecek bölümünde seni nelerin beklediğine dair fikir edin.

Arcane: Yakında yayınlanacak Arcane: Bridging the Rift adlı belgeselden alınan bu yeni kısa videoyla, video oyunundan uyarlanan bu dizinin yapım sürecine göz at. Dahası Arcane profil simgeleriyle Piltover ve Zaun arasındaki savaşta hangi tarafta olduğunu göster.

Entergalactic: Grammy ödüllü rapçi ve şarkıcı Kid Cudi’nin imzasını taşıyan, yetişkinlere yönelik bu yeni animasyon projesinden ilk görüntülere göz at ve tüm seslendirme sanatçılarıyla tanış. Sanatçının yakında piyasaya sürülecek aynı adlı albümünden uyarlanan Entergalactic, aşkı keşfetme yolculuğundaki genç bir adamı konu alıyor.

Love, Death & Robots: Bu animasyon öykü antolojisinin kısa süre önce yayınlanan üçüncü sezonunu izlerken kendine “Bunu nasıl yapmışlar?” sorusunu sorup durduysan bu kamera arkası özel videoyu mutlaka izlemek isteyeceksin.

Farzar: Kendilerini öldürmek ve/veya yemek isteyen uğursuz uzaylılarla mücadele etmek için insanların sığındığı kubbe altındaki şehirlerinden dışarı çıkan Prens Fichael ve “S.H.A.T” adlı ekibini konu alan, Paradise PD’nin yaratıcılarının imzasını taşıyan, yetişkinlere yönelik bilim kurgu komedi türündeki bu animasyonun ilk fragmanını izlemek için işten eve dönmeyi beklemen gerekecek. Dizide ekibiyle birlikte yolculuğa çıkan Fichael, kısa süre içinde hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark edecek.

exception: Yakında yayınlanacak uzay temalı korku anime dizisinden alınan bu olağanüstü görsellerle gözlerin bayram etsin. Dizi, teknolojik bakımdan gelişmiş 3 boyutlu bir yazıcının yardımıyla yeni bir gezegene taşınan insanlığı konu alıyor. Ancak insanlığın faydalandığı bu teknoloji, gün gelip insanlığa zarar da verebilecektir.

Moonrise: Roman yazarı ve senarist Tou Ubukata, yönetmen Masashi Koizuka ve WIT STUDIO tarafından hayata geçirilen bu yeni anime dizisinin afişini ilk kez göreceksin. İnsanların hem Dünya’da hem de Ay’da yaşadığı fütürist bir evrende geçen dizide Dünyalı genç bir adam, Ay’daki asilerle savaşmak için orduya yazılır. Ancak düşmanları arasında eski yakın arkadaşının da olduğunu fark eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Seven Deadly Sins: The Grudge of Edinburgh: The Seven Deadly Sins’in iki kısımdan oluşan bu devam filminin karakterleriyle tanış. Nakaba Suzuki’nin öyküsünden uyarlanan film, Meliodas’ın oğlu Tristan’ı konu alıyor. Tristan, ebeveynlerinden miras aldığı gücü ortaya çıkarıp kontrol etmeye çalışıyor.

Inside Job: Bu bir komplo teorisi değil! Yaratıcılığını Shion Takeuchi’nin üstlendiği animasyon dizisi, yeni bölümleriyle ekrana dönüyor. İkinci kısmın açılış sahnesinin ilk görüntüleriyle sen de kutlamalara katıl.

Uncle From Another World: Hotondoshindeiru’nun aynı adlı sevilen mangasından uyarlanan, yakında yayınlanacak animenin ilk bakış görsellerine göz at. Dizi, bir gencin 17 yıllık bir komanın ardından gözlerini açtığında sihirli güçlere sahip olduğunu ve video oyunlarına bayıldığını keşfeden amcasını konu alıyor.

Skull Island: Aman uyarmadılar deme, Kong geliyor! 2017 yapımı filmden uyarlanan bu animasyon dizinin afişine bak. Dizi, gemi kazasından sonra kendilerini diziye adını veren tehlikeli adada bulan bir grup karakteri konu alıyor. Kazazedeler, King’in kendisi dâhil tarih öncesi canavarlara ev sahipliği yapan bu adadan kaçmaya çalışıyor.

Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre: Manga dünyasının korku türündeki tartışmasız duayeni Junji Ito’nun imzasını taşıyan bu yeni anime dizisinin kamera arkasını keşfet.

Cyberpunk: Edgerunners: Cyberpunk 2077 hayranları, bekleyiş sona ermek üzere! Bu yeni dizi, Night City dünyasını yeni ve şaşırtıcı biçimlerde genişletiyor. Sabırsızlıkla beklerken sevilen video oyunundan uyarlanan ve yakında yayınlanacak bu anime dizisinin yeni tanıtım fragmanı ve afişiyle kendini aksiyona hazırla.”

Peki Netflix’in haziran ayındaki diğer içerikleri neler? Türkiye merkezli video paylaşıma göre platforma 3 Haziran tarihinde yerli dizi Kuş Uçuşu, 2 Haziran tarihinde ise Borgen – Power & Glory platforma eklendi. Aynı paylaşıma göre 20 Haziran tarihinde Aşkın Kıyameti, 8 Haziran tarihinde Hustle filmi dikkat çekecek, 10 Haziran tarihinde ise uzun zamandır merakla beklenen Peaky Blinders dizisinin 6. ve sonuncu sezonu ekranlara gelecek. 14 Haziran tarihinde dünyaca ünlü oyuncu ve şarkıcı Jennifer Lopez için çekilen “Halftime” isimli belgeseli yayınlayacak Netflix Türkiye, 16 Haziran tarihinde Love & Anarchy için 2. sezonu ekranlara getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

17 Haziran tarihinde Chris Hemsworth’un dikkat çeken Spiderhead filmi izlenebilir olacakken, 22 Haziran Peaky Blinders 6. sezon gibi uzun zamandır beklenen The Umbrealla Academy dizisi için 3. sezon yayınlanacak. 24 Haziran tarihinde La Casa De Papel efsanesinin devamı La Casa De Papel: Kore ile Torontolu Adam filmi izlenebilir olacak. 24 Haziran’da ayrıca çocuklara özel Angry Birds: Yaz Çılgınlığı da çıkacak.

Netflix içerikleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket

Read More