Netflix, Squid Game için yayınlanmamış bir klip paylaştı [Video]Squid Game Netflix LOG Tasarım

Yayınlandıktan sonra büyük bir patlama yapan Netflix dizisi Squid Game için bugün sürpriz bir içerik paylaşımı yapıldı.

Squid Game, Netflix’in en çok izlenen ve ses getiren içerikleri arasında yer alıyor. Hwang Dong-hyuk‘un tam 12 yıllık bekleyişinin ardından yayına giren dizinin, kesin olarak ikinci sezonu da yayınlanacak. Henüz ikinci sezon için çok erken olduğu için Netflix diziyi ilk sezondan alınan bir paylaşım ile gündeme taşıdı. Bu yukarıda izleyebileceğiniz daha önce görülmemiş paylaşım için firma şunu aktardı: “1. sezondaki Gemi Aslanı’nın kim olduğunu görünce çok şaşıracaksınız. Bu özel klip, hayatta kalma oyununun arkasındaki adamı açığa çıkarıyor.

Netflix, ikinci sezon içinse resmî sitesinden “Yepyeni Bir Sezona Hazır Olun” başlıklı şu açıklamayı yapmıştı: “Geçtiğimiz yıl yayınlanan “Dizinin ilk sezonunu hayata geçirmek tam 12 yıl sürdü. Ancak “Squid Game” sadece 12 günde tüm zamanların en popüler Netflix dizisi olmayı başardı. “Squid Game”in senaristi, yönetmeni ve yapımcısı olarak, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza sesleniyorum:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizimizi izlediğiniz ve sevdiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Yakında, Gi-hun geri dönüyor. Gemi Aslanı da öyle. 2. sezona hazır olun. Ddakji oynatan takım elbiseli adamı tekrar görürseniz şaşırmayın. Ayrıca Young-hee’nin erkek arkadaşı Cheol-su ile tanışacaksınız. Yepyeni bir sezonda buluşmak üzere! Hwang Dong-hyuk “Squid Game”in Yönetmeni, Senaristi ve Baş Yapımcısı”

Halen izlemeyenler içinse dizinin ilk sezonu için firma kendisi şunları aktarıyor: “Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, çocuk oyunlarında yarışmaları için aldıkları tuhaf daveti kabul eder. İçeride onları cazip bir ödül ve ölüm riski beklemektedir. Ölüm kalım oyunu başlıyor. Acaba hayatta kalıp 45,6 milyar won’luk ödülü kazanan kim olacak?”

Squid Game yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More