Netflix, Ryan Reynolds’lu The Adam Project için ilk fragmanı paylaştıNetflix, Ryan Reynolds The Adam Project

Netflix, uzun zamandır çok merak edilen Ryan Reynolds’lu The Adam Project için ilk fragmanı paylaştı. İşte gelen ilk bilgiler;

Tek başına Ryan Reynolds’un etkisiyle milyonlarca izleyiciye ulaşacak Netflix filmi The Adam Project, yönetmen Shawn Levy’nin önderliğinde hayat buldu. İlk fragmanını yukarıda izleyebileceğiniz filmin konusu ise şöyle aktarılıyor: “Zamanda yolculuk eden bir pilot, kendi genç hâli ve o zamanlar hâlâ hayatta olan babasıyla iş birliği yaparak geçmişiyle hesaplaşır ve geleceği kurtarmaya çalışır.” Bilim kurgu sevenleri fazlasıyla memnun edecek izlenimi oluşturan film, çocukları da odak noktasına alacak.

Dikkat çeken filmin oyuncu kadrosunda tam olarak Ryan Reynolds, Mark Ruffalo, Jennifer Garner, Walker Scobell, Catherine Keener ve Zoe Saldaña yer alıyor. Diğer oyuncuları da fazlasıyla iddialı olan film, 11 Mart 2022 tarihinde yayında olacak.

The Adam Project, 2022’de Netflix tarafından gelecek filmlerden sadece bir tanesi olacak. Kısa süre önce yapılan açıklamaya göre 2022’de 70’ten fazla yeni film yayınlanacak ve bu sayede platformda her hafta yeni bir film olacak.

Netflix tarafından 2022’de yayınlanacak filmler arasında Day Shift, Spiderhead, Slumberland, Pinocchio, The Cloed Tyrone, The Scooter for Good and Evil, Enola Holmes 2, Knives Out 2, We Have A Ghost, Wendell & Wild ve The Motership gibi dikkat çeken yapımlar yer alıyor.

Netflix içerisinde hemen izleyecek başka içerikler arıyorsanız burada hazırladığımız haberi ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Read More