Netflix oyun kataloğuna yeni eklendi: “Relic Hunters: Rebels 3”Relic Hunters: Rebels 3 Netflix

Dünyanın en büyük video platformlarından olan Netflix, oyun kataloğuna bugün Relic Hunters: Rebels 3 oyununu ekledi.

Son dönemde ciddi şekilde abone kaybetmesi ile gündemden düşmeyen Netflix, abonelerine sunduğu oyun kataloğunu Relic Hunters: Rebels 3 ile büyüttü ve oyun için resmî sitesinde şunları açıkladı: “Relic Hunters serisinden aksiyonla dopdolu bir RPG oyununun renkli seviyelerinde maceradan maceraya koşmaya hazır mısın? Serinin geliştiricisi Rogue Snail imzalı ilk mobil oyun Relic Hunters: Rebels 3 Mayıs’tan itibaren sadece Netflix’te. Serinin sevilen avcılarından (Jimmy, Ace, Pinkyy ve Raff) birini seçerek kendine özgü nitelikleri, kullanım alanları ve element hasar gücü olan 44 farklı silahı üretmek için parçaları toplayabilirsin. Kötülük peşindeki Ducan İmparatorluğu’nu yenmeye çalışırken uzay ördekleri ve kaplumbağalarına karşı savaşmak için bu özel silahlara ihtiyacın olacak.”

Tanıtım videosu yukarıda yer alan Relic Hunters: Rebels 3 için yöneltilen “Oyunu neden Netflix’e getirmek istediniz?” sorusuna Rogue Snail CEO’su Mark Venturelli şu cevabı veriyor:

“Öncelikle sıkı Netflix hayranıyız. Bunun yanı sıra Netflix Games için içerik geliştiren öncü şirketlerden biri olmak ve bu yolculuğa en başından katılabilmek heyecan vericiydi. Üstelik gelir kaynağı konusunda endişeye kapılmadan oyun geliştirme fikri de çok cazipti. Böylece giderlerimizi karşılamayı dert etmeden sadece eğlenceli bir oyun yaratmaya odaklanabilecektik. Bu da oyunu herkes için eğlenceli ve adil kıldı. Netflix ayrıca hem vizyonumuzu destekledi hem de Relic Hunters: Rebels’ı tam istediğimiz gibi geliştirmemiz için bize yaratıcı özgürlük sağladı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyun konusunda daha da büyümek isteyen şirket, 2022 sonuna kadar kişilere 50 farklı oyun sunmak için çalışmalar yapıyor. Şu an abonelerine 19 farklı oyun ile eğlenceli zamanlar geçirten firma, bu 50 oyun hedefine nasıl ulaşacak dersiniz? Netflix’in buradaki çözümü yapılan ciddi yatırımlar oluyor. Platform son dönemde sürekli olarak yeni oyun firmaları satın alıyor.

Netflix imzalı oyun hamleleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Kendi dengesini kurabilen elektrikli motosiklet

Read More