Netflix, mayıs ayında işte bu yeni içerikleri sunacak [Video]Netflix Türkiye zam

Netflix, mayıs ayında sunacağı yeni içerikleri tarihleriyle beraber gözler önüne seren bir video yayımladı. Mayıs ayı da dolu geçecek.

Netflix, mayıs ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracak. Yapılan yukarıda izleyebileceğiniz Türkiye merkezli video paylaşıma göre platforma 13 Mayıs tarihinde merakla beklenen Cem Yılmaz dizisi Erşan Kuneri gelecek, 23 Mayıs tarihinde bir başka yerli içerik Yolun Açık Olsun izlenebilir olacak. 27 Mayıs tarihinde çok uzun zamandır beklenen Stranger Things 4 Kısım 1’i platforma ekleyecek olan firma, 3 Mayıs tarihinde Nefesini Tut: Buz Dalışı isimli belgesel ile karşımıza çıkacak. 5 Mayıs tarihinde The Pentaverate dizisini yayınlayacak şirket, aynı tarihte Clark dizisini de görücüye çıkaracak. 6 Mayıs tarihinde Zoraki İkili filmi gelirken, aynı tarihte Marmaduke filmi de izlenebilir olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

13 Mayıs tarihinde Güneşin Karanlığında dizisi ile ses getirecek Netflix, 17 Mayıs’ta Karanlık Kız içeriğini ekranlara getirecek. 19 Mayıs tarihinde platform üzerinde Adam Conover ile Siyasetin Kirli Yüzü ekranlara gelecekken, aynı tarihte Patron Bebek: Beşiğe Dönüş de izlenebilir olacak. 20 Mayıs tarihinde çok beklenen içeriklerden Love, Death & Robots: 3 Cilt ile heyecanlandıracak olan şirket, 26 Mayıs’ta Mincemeat Operasyonu ile karşımıza çıkacak.

Netflix’te hemen izleyecek güzel içerikler arıyorsanız buradaki haberimize göz atabilirsiniz.

Yeni Netflix içerikleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket

Read More