Netflix, mart ayında işte bu yeni içerikleri sunacak [Video]Netflix

Netflix, mart ayında sunacağı yeni içerikleri tarihleriyle beraber gözler önüne seren bir video yayımladı. Mart ayı da dolu geçecek.

Netflix, mart ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracak. Yapılan yukarıda izleyebileceğiniz Türkiye merkezli video paylaşıma göre 3 Mart tarihinde platforma çok merak edilen yerli dizi Pera Palas’ta Gece Yarısı gelecek, 21 Mart tarihinde Sen Yaşamaya Bak filmi yayınlanacak. 2 Mart tarihinde merak edilen filmlerden En Soğuk Düşman çıkacak, 3 Mart tarihinde çocuklara özel He-Man ve Kâinatın Hakimleri 2. Sezon izlenebilir olacak.

4 Mart tarihinde Netflix kütüphanesi içerisinde Pieces of Her dizisi eklenecek, 9 Mart itibarıyla Andy Warhol Günlükleri isimli belgesel yayınlanacak. 11 Mart tarihinde ise büyük ses getiren The Adam Project filmi izlenebilir hale gelecek. 11 Mart tarihinde aynı zamanda Formula 1 fanları tarafından heyecanla beklenen Formula 1: Drive To Survive Netflix’e giriş yapacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

18 Mart tarihinde Düşeş isimli filmini yayınlayacak olan Netflix, 25 Mart tarihinde Birdgerton 2. Sezon ile kullanıcıların dikkatini çekecek. İçerik kütüphanesini devamlı olarak artıran firma, 2022 içerisinde 70’ten fazla yeni filmi izleyiciler ile buluşturacak. Platformda açıklamaya göre hemen her hafta yeni bir film olacak.

Netflix’te izleyecek güzel içerikler arıyorsanız buradaki haberimize göz atabilirsiniz.

Yeni Netflix içerikleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket

Read More