Netflix, Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar için resmi fragman yayınladıMarilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar netflix

Dünyanın en büyük video platformlarından Netflix, yeni içeriği Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar için resmi fragman yayınladı.

İçerik kütüphanesini yeni içerikler ile beraber sürekli olarak büyüten Netflix, bu sefer Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar içeriği için yukarıda izleyebileceğiniz fragmanı paylaştı ve şu açıklamayı geçti: “Hollywood efsanesi Marilyn Monroe’nun trajik ölümüyle ilgili yıllarca süren komplo teorileri ve söylentiler onun yeteneğini ve zekâsını her zaman gölgede bıraktı. Bu belgesel ise, Monroe’nun son haftalarını, günlerini ve saatlerini, onu en iyi tanıyanların daha önce duyulmamış kayıtlarıyla bir araya getirerek göz alıcı ve karmaşık yaşamını gözler önüne seriyor ve o meşhur geceye farklı bir açıdan bakmamızı sağlıyor. 27 Nisan’da sadece Netflix’te.”

Toplam 1 saat 41 dakikalık içerik için firma aynı zamanda şunu da aktarıyor: “Sinema efsanesi Marilyn Monroe’nun ölümünün ardındaki gizemi araştıran bu belgesel, sanatçının yakın çevresinin daha önce yayınlanmamış röportajlarına yer veriyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyanın halen en ünlü isimlerinden olan Marilyn Monroe, ikonik kayıtları ve bu tarz içerikler ile tarihin en önemli karakterlerinden birisi olmayı sürdürecek gibi görünüyor. Bu arada Netflix’te hemen izleyecek güzel içerikler arıyorsanız buradaki haberimize göz atabilirsiniz. Netflix’e bu ay gelecek diğer içeriklerin hepsine ise direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Netflix imzalı Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Read More