Netflix, “Love, Death & Robots” 3. Cilt için resmi fragmanı paylaştıNetflix,

En çok beğenilen Netflix serileri arasında yer alan “Love, Death & Robots” için yeni sezon çok yakında karşımıza çıkıyor.


Advertisement

İlk iki sezonu için Netflix tarafından yapılan açıklaması “Korkunç yaratıklar, uğursuz sürprizler ve kara komedi bir arada. Tim Miller ve David Fincher imzalı bu animasyon öykü antolojisi, iş yerinde izlenmeyecek türden.” şeklinde olan sevilen içerik Love, Death & Robots için üçüncü sezon 20 Mayıs tarihinde izlenebilir olacak. Bunun için bugün paylaşılan resmi tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz içerik, gerçekten büyük bir merakla bekleniyor. Hâkim olmayanlar için Love, Death & Robots’un en büyük özelliği, bilgisayar ortamında inanılmaz grafikler ile hazırlanması ve her bölümün ayrı bir ufak ancak etkileyici hikâyeyi ekrana getirmesi. Firmanın 3. Cilt için verdiği güncel açıklaması ise tam olarak şöyle karşımıza çıkıyor:

“Emmy ödüllü animasyon antoloji dizisi Love, Death & Robots, baş yapımcılığını Tim Miller (Deadpool, Terminatör: Kara Kader) ve David Fincher’ın (MINDHUNTER, Mank) üstlendiği üçüncü cildiyle geri dönüyor. Kadim bir kötülüğün ortaya çıkarılmasından bir komedi kıyametine dek uzanan dokuz yeni bölümde dehşet, hayal gücü ve güzellik bir araya geliyor. Kendine özgü bir espri anlayışına ve görsel yaratıcılığa sahip olan dizi; fantezi, korku ve bilim kurgu unsurları taşıyan şaşırtıcı kısa öyküler anlatıyor.”

Şirket Love, Death & Robots 1. sezon için 18 farklı bölüm yayınlamıştı. Bölüm sayısı üzücü şekilde 2. sezonda 8’e düşürüldü. Henüz 3. sezon için bölüm sayısı verilmiyor. Ancak kaynaklar yeni sezonun da 8 farklı bölümden oluşacağını aktarıyor. İzleyiciler ise daha fazlasını istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de 3,5 milyondan fazla abonesi bulunan Netflix üzerinde yayınlanan tüm yerli içerikler için burayı, platformda izleyebilecek yeni bir şey arıyorsanız ise burayı ziyaret edebilirsiniz. Netflix’in Türkiye’deki en son fiyat zammı hakkındaki detaylara ise buradan ulaşabilirsiniz.

Love, Death & Robots yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix imzalı son dönemdeki en popüler filmlerden

Read More