Netflix, haftanın en çok izlenen içerikleri listelerini paylaştı


Netflix, her ne kadar son zamanlarda tahtı sallanıyor olsa da hala dünyanın en popüler dijital içerik platformu konumunda. 2022 yılına kötü bir başlangıç yapan ancak buna rağmen yılı güzel tamamlayan Amerikalı dijital içerik platformunun, dördüncü çeyrek verileri merakla beklenirken, şirket her hafta olduğu gibi bu hafta da en çok izlenen içerikler listelerini paylaştı.

İlk olarak global listeye göz atacak olursak, dünya genelinde geçtiğimiz haftanın en çok izlenen yapımı bir kez daha Wednesday: Season 1 oldu. 6 haftadır en çok izlenen 10 yapım listesinde bulunan Wednesday, geçtiğimiz hafta da 103 milyon 960 bin saat izlendi.

Netflix, haftanın en çok izlenen içerikleri listelerini paylaştı

Listenin ikinci sırasına baktığımız zamansa lidere oldukça yakın bir izlenme saatine, 95 milyon 330 bin gibi bir süreye ulaşan Emily in Paris: Season 3’ü görüyoruz. İlk iki sezonuyla izlenme rekorları kıran dizi, anlaşılan 3. Sezonuyla da takipçilerini ekranlara kilitlemeyi başarmış. Listenin üçüncü sırasında ise 64 milyon 520 bin saatle The Witcher: Blood Origin: Limited Series yer alıyor.

Netflix Türkiye listesine baktığımız zamansa, listenin ilk üç sırasında hiçbir değişimin olmadığını görüyoruz. Nitekim ilk sırada Wednesday, ikinci sırada Emily in Paris ve üçüncü sırada ise The Witcher: Blood Origin: Limited Series bulunuyor.

Read More

Yorum yapın