Netflix, Engin Günaydın’lı Andropoz için fragmanı paylaştıNetflix Andropoz

Netflix, yerli içerikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu sefer direkt olarak Engin Günaydın‘lı Andropoz karşımızda.

Netflix, geçtiğimiz hafta Marmaris’te ailesi ile mütevazi bir hayat süren tuhafiyeci Yusuf’un orta yaş bunalımının etkisiyle kendinden başlayarak tüm hayatını değiştirme çabasını konu alan Andropoz isimli yerli içeriğinin yayın tarihini diziden ilk görsellerle duyurdu. 7 Ekim’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te olacak içerik hakkında yukarıda izleyebileceğiniz ilk resmi fragmanı paylaşan şirket, içerik hakkında şunları aktardı:

“50’li yaşlarının başındaki Marmarisli, evli ve iki çocuk babası, tuhafiyeci Yusuf, bedeninin yaşlanmasını kafasına takan bir adama dönüşmektedir. Dış görünüşünü ve yaşam tarzını değiştirmek ister. En büyük hayali ise Meryem ile evlendikleri günden beri oturdukları evden, deniz kenarında bir eve taşınmaktır.

Hikâye, Yusuf’un bu evi almak uğruna giriştiği mücadele esnasında kız kardeşi ve eniştesiyle olan aile ilişkilerini odaklanırken bir yandan da Yusuf’un satın almak istediği evin sahibi Mahmut Timuçin’in zengin dünyasının karanlık taraflarına da mizahi bir dille değinmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senaryosunu Engin Günaydın’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini Taylan Biraderler üstlenirken başrollerinde ise; Engin Günaydın, Tamer Karadağlı, Derya Karadaş, Turgut Tunçalp yer alıyor.

İmaj’ın yapımını üstlendiği Andropoz’un oyuncu kadrosunda ayrıca Gülçin Santırcıoğlu, Şebnem Hassanisoughi, Yuliia Sobol, Doğa Zeynep Doğuşlu, Ergin Torun, ve Melissa & Merih Dilber gibi isimlerde yer alıyor. “

Netflix imzalı Andropoz yanında bu da ilginizi çekebilir: Corsair’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Read More