Netflix aboneleri, bu romantik komediler kaçmaz!

Sevgilinizle her gece ne izleyeceğinizi bulmakta zorlanıyor musunuz? Pekala, tam da ihtiyacınız olan şey bizde! İzleyecek iyi bir film veya dizi bulmanın zor olabileceğini biliyoruz, bu yüzden yükü hafifletmek için size birkaç farklı iyi romantik komedi filmi seçeneği sunmaya karar verdik.


Netflix aboneleri, bu romantik komediler kaçmaz! - Page 1

Haziran 2022’de şu anda Netflix‘te izlenebilecek en iyi beş romantik komedi filmi listemiz haberimizde.

Netflix aboneleri, bu romantik komediler kaçmaz! - Page 2

A Perfect Pairing, izlemek için mükemmel bir film. Elizabeth Hackett ve Hilary Galanoy’un birlikte yazdığı bir senaryodan Stuart McDonald tarafından yönetildi. Hikaye, kendi şarap ithalat şirketini kurmak için işini bırakan Lola ( Victoria Justice ) adlı bir LA şarap şirketi yöneticisini takip ediyor.

Lola, önemli bir müşteri bulmak için dünyayı dolaşarak Avustralya’ya gider. Ancak Lola müşteriyle tanıştığında, onu imzalamanın kolay olmayacağını çabucak anlar. Kendini kanıtlamaya hevesli olan Lola, müşterinin sahibi olduğu koyun istasyonunda çiftlik işçisi olarak çalışmaya gönüllü olur. Ancak Lola, onu eğiten gizemli yerele (Adam Demos) âşık olmayı beklemiyordu. Bu filme 10/10 veriyoruz. Fırsatını bulunca mutla izleyin.

Netflix aboneleri, bu romantik komediler kaçmaz! - Page 3

The Lovebirds (Muhabbet Kuşları)

Netflix’teki en iyi romantik komedi filmleri listemizde, Issa Rae ve Kumail Nanjiani’nin başrollerini paylaştığı The Lovebirds var. Michael Showalter, filmi Aaron Abrams ve Brendan Gall tarafından ortaklaşa yazılan bir senaryodan yönetti. Film, ayrılmanın eşiğinde olan ancak istemeden tuhaf bir cinayet gizemine karıştıktan sonra birlikte kalmaya zorlanan bir çiftin hikayesini anlatıyor. İki lider arasında cızırtılı bir kimya ile sağlam bir komedi. Daha ne isteyebilirsiniz ki?

Netflix aboneleri, bu romantik komediler kaçmaz! - Page 4

Love Hard (Zor Aşk)

Nina Dobrev‘in başrolde oynadığı  Zor Aşk , tartışmasız geçen yıl tatillerde çıkan en iyi romantik komedi filmlerinden biriydi. Hernán Jiménez tarafından yönetildi ve Danny Mackey ve Rebecca Ewing tarafından yazıldı. Hikaye, Noel’de çevrimiçi aşkını karşılamak için ülke çapında seyahat eden Natalie (Nina Dobrev) adlı Los Angeleslı bir yazarı takip ediyor. Ama aşık olduğu kişinin memleketine vardığında, kedi avına tutulduğunu çabucak öğrenir. Space Force’tan Jimmy O. Yang ve Never Have I Ever’dan Darren Barnet , Dobrev’in aşklarını oynuyor ve aralarındaki kimya inanılmaz. Ama sonunda Natalie kimi seçecek? Netflix’te Love Hard’ı izleyerek öğrenin!

Read More

Yorum yapın