Netflix, 2022’de yayınlayacağı 70’ten fazla yeni film için video paylaştıNetflix 2022 film

Popüler servis Netflix, 2022’de yayınlayacağı 70’ten fazla yeni film için bir ön gösterim videosu paylaştı. Platformda her hafta yeni bir film olacak.

Bu direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz Netflix imzalı videoda, firmanın 2022’de karşımıza çıkaracağı 70 yeni filmin bazılarından önemli kesitler aktarılıyor. Netflix Türkiye’nin konudaki açıklaması ise tam olarak şöyle: “Keşfedilmeyi bekleyen yeni hikâyelerle dolu kocaman bir dünya sizi bekliyor. Bu yıl, Netflix Film evreni her hafta yayınlanacak yepyeni komediler, aksiyon-gerilimler, gizemler, dramalar, devam filmleri ve çok daha fazlasıyla daha da genişliyor.

Kahkahalarla izleyeceğiniz komedilerden göz yaşartan dramalara ve heyecan dolu, adrenalin yüklü, nefesinizi tutarak izleyeceğiniz sürükleyici yapımlara kadar her ruh hâline uygun filmler burada. Öyleyse ışıkları kapatın ve Netflix’i açın. Çünkü burada her gece film gecesi.”

Netflix tarafından 2022’de yayınlanacak filmler arasında The Adam Project, Day Shift, Spiderhead, Slumberland, Pinocchio, The Cloed Tyrone, The Scooter for Good and Evil, Enola Holmes 2, Knives Out 2, We Have A Ghost, Wendell & Wild ve The Motership gibi dikkat çeken yapımlar yer alıyor.

İçeriği ciddi şekilde büyümeye devam eden platform, 2022’de Türkiye’ye gelecek Disney Plus ve HBO Max ile de mücadele edecek. Bu açıdan firmanın 2022’de kendisini Türkiye izleyicisine göstermesi hiç olmadığı kadar büyük önem arz ediyor.

İlginizi Çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi

Read More