Netflix 2022: Bu yıl en çok beklenen filmler

2022, Netflix’te bir çok film yılı olacak. Çok çeşitli türlerde ve çeşitli film yapımcılarında, Netflix aboneleri inanılmaz derecede eğlenmeyi bekliyor. Aşağıda, 2022’nin en çok beklenen Netflix filmlerini seçtik.


Netflix, 2022 film listesini 3 Şubat’ta açıkladı ve 87 film duyurdu, ancak yıl boyunca vizyona girme olasılığı çok daha yükse filmlerin listesini görmek istiyorsanız, detaylar haberimizde.

İşte 2022’de Netflix’te en çok beklenen Netflix filmlerimiz:

Knives Out 2

Yönetmen: Rian Johnson

Tür: Gizem

Oyuncular: Daniel Craig, Dave Bautista, Edward Norton, Janelle Monae, Kathryn Hahn

Netflix Çıkış Tarihi: 2022 Sonu

2021’in en şaşırtıcı satın almalarından biri, belki de Netflix’in Rian Johnson’ı ve Lionsgate’den uzakta iki Knives Out filmi için iddialı planlarıydı. Netflix’in iki devam filmi için yaptığı anlaşma onlara 469 milyon dolara mal oldu, bu da Johnson’ın her iki devam filmini yazıp yönetmeye geri döneceğini ve Daniel Craig’in Benoit Blanc rolünü yeniden canlandıracağını görecek.

İlk filmde olduğu gibi, devam filminde de aksiyonda görmek için sabırsızlandığımız son derece tanıdık yüzlerle dolu, yıldızlarla dolu eğlenceli bir oyuncu kadrosu yer alacak. 2022’nin sonlarında gösterime girecek olan Knives Out 2, Netflix’in yılın en büyük filmlerinden biri olmaya hazır.

Knives Out 2, yepyeni bir gizemle dikkat çeken kendi hikayesi olacak. Hala devam filminin konusu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bekliyoruz ama verilen çekimler Yunanistan ve Sırbistan’da gerçekleşti, Avrupa’da eğlenceli bir gizem bekliyoruz.

The Gray Man

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo

Tür: Aksiyon Gerilim

Oyuncular: Ryan Gosling, Chris Evans, Ana de Armas, Dhanush, Jessica Henwick

Netflix Çıkış Tarihi: Temmuz 2022

Kont Gentry, namı diğer, çok yetenekli eski bir CIA Operatifi olan Sierra Six, bir zamanlar teşkilatın en iyi ölüm taciriydi. Hapisten kaçtıktan ve eski yönetici Donald Fitzroy tarafından işe alındıktan sonra, Gentry şimdi peşinde ajan Lloyd Hansen ile CIA’den kaçıyor. Ajan Dani Miranda’nın yardımıyla Hansen, Gentry’yi devirmek için her şeyi yapacaktır.

The Adam Project

Yönetmen: Shawn Levy

Tür: Bilim Kurgu

Oyuncular: Ryan Reynolds, Jennifer Garner, Zoe Saldana, Mark Ruffalo, Catherine Keener

Netflix Yayın Tarihi: 11 Mart 2022

13 yaşındaki Adam Reed, bir yıl önce rahmetli babasının ani ölümüyle sarsılıyor. Bir gece Adam, gelecekten gelen Adam olduğu ortaya çıkan yaralı bir pilot keşfeder, babasını kurtarmak ve geleceği kurtarmak için genç benliğinden yardım almak için her şeyi riske atar. Ama önce, çiftin nasıl geçineceğini öğrenmesi gerekiyor.

Enola Holmes 2

Yönetmen: Harry Bradbeer

Tür: Aksiyon, Macera, Suç

Oyuncular: Millie Bobby-Brown, Henry Cavill, David Thewlis, Susan Wokoma, Helena Bonham Carter

Netflix Çıkış Tarihi: 2022

Filmin yapım ve çekimleri Ocak 2022’de tamamlandı, yani Netflix’te devam filmi düşüşünü gördüğümüzde, küresel pandeminin ortasında ilk uzun metrajlı filmin yayınlanmasından bu yana yaklaşık iki yıl olacak.

Hala Enola Holmes 2’nin konusu hakkında bilgi edinmek için bekliyoruz, ancak heyecan verici olan şey, Sherlock Holmes ve Eudoria Holmes rollerini yeniden canlandıracak Henry Cavill ve Helena Bonham Carter’ın dönüşünü de göreceğiz.

Read More

Yorum yapın