Motorlu yapısıyla ses getiren oyuncu yatağı ile tanışın [Video]oyuncu yatağı

Japonya merkezli olarak tasarlanan çok ilginç ürünler bulunuyor. Bunların en son ses getireni motorlu yapısıyla dikkat çeken oyuncu yatağı oldu.

Günümüzde oyuncu takısına sahip binlerce farklı ürün bulunuyor. İşte bunlar arasına geçtiğimiz yıllarda bir oyuncu yatağı da eklenmişti. Bu yatağın arkasında Japonya merkezli Bauhutte firması yer alıyordu. Temel olarak oyuncuların yataklarında oyun oynaması ya da yataklarından çıkmadan oyun oynamaya devam etmesi için hazırlanan o yatak, ayrı olarak satılan hareket ettirebilir üniteler ile donatılabiliyordu. Yatak bu modüler yaklaşım ve tasarımı ile çok ses getirmişti. Bauhutte firması yine karşımızda ve bu sefer motorlu bir oyuncu yatağı hazırladı. Dünyada bir ilke imza atmayan bu motorlu yapı ile düz halden oyun oynanabilecek açıya yerinizden kalkmadan geçmenize imkân tanıyan yatak, daha önce tanıtılan model gibi firmanın harici aksesuarları ile kombinlenebiliyor.

Yiyecekten içeceğe, özel klavye / fare masasına ve mobil oyun kısmına kadar birçok yardımcı aksesuar ile çevrelenebilen yatak, gövde olarak yaklaşık 480 dolarlık bir fiyata sahip. Katlanmaya uygun yatakla beraber ise fiyatın 680 dolara kadar çıktığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sağlıksız bir yaşam biçime işaret ediyor olmasına rağmen birçok kişinin inanılmaz hoşuna giden bu yatak, şimdilik Japonya dışına çıkacak gibi durmuyor. Tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz oyuncu yatağı, şu an birçok kişiye benzerleri özelinde fikir veriyor. Japonya dışındaki birçok kişi bu yatağın bir benzerini diğer motorlu yataklardan satın alarak odasına, oyun alanına koymanın planlarını yapıyor.

Oyuncu yatağı yanında bu da ilginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı

Read More