MIUI Güvenlik uygulaması performans için güncelleniyor!


Xiaomi, V6.0.4-220128.0.2 yapı numarasıyla gelen MIUI Güvenlik Uygulaması için yeni güncellemeyi sunmaya başladı. Güncelleme birkaç hata düzeltmesi ve performans optimizasyonu getiriyor. 

Xiaomi, her zaman kullanıcılarının gizliliğinin ve güvenliğinin bilincinde olmaya gayret eden diğer firmalardan birisi. Bu yüzden Xiaomi, yerleşik Güvenlik uygulamalarını cihazlarında “MIUI Güvenlik Uygulaması” olarak sunuyor. Bu uygulama, cihazınızı davetsiz tehditlerden ve güvenlik açıklarından korumanıza yardımcı olabilecek çeşitli özellikler içeriyor.

En son sürüm için MIUI Güvenlik Uygulamasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz;

V6.0.4 (Çin)>> İndir

Değişiklik Günlüğü:

  1. Sabit bilinen sorunlar.
  2. Performans optimizasyonları.

MIUI Güvenlik zararlı tehditlerden cihazınızı korur

Xiaomi telefonların arayüzü MIUI, ek uygulama indirmeye gerek kalmadan kullanıcılarına bazı kaliteli yazılımlar sunabiliyor. Bu yazılımlardan biriside MIUI Güvenlik uygulaması.

Sistemi virüs tehditlerine, dolandırıcılığa ve açıklara karşı koruyan bu uygulama önemli zafiyetleri gidermeye çalışıyor. Ek uygulama indirmeye gerek kalmadan sisteminizi bu uygulama ile tarayıp güvenlik açığı olup olmadığını öğrenmek mümkün oluyor. İçerisinde birçok ek bileşen içeren bu uygulama sisteme varsayılan olarak entegre edilmiş olarak geliyor.

İçerisinde toplu olarak birden çok özellik sunan uygulamada en çok kullanılan özellik olarak anti virüs yazılımı ve sistemi hızlandıran booster özelliği dikkat çekiyor. Kullanıcılar sistemi tek tıklama ile baştan aşağıya, tüm uygulamalar dahil hızlıca tarayabiliyor. Booster özelliği ile RAM‘ı gereksiz işgal eden uygulamaları da hızlıca kapatabiliyorsunuz.

Read More

Yorum yapın