MIUI 13’e gelen yeni özellik Acil durumlarda işinizi kolaylaştırıyor!


Birkaç gün önce Xiaomi, Dosya Yönetimi için optimizasyon da dahil olmak üzere 22.4.6 donanım yazılımı numarası ile tanımlanan birkaç cihaza MIUI 13 beta güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme acil durumlarda sizlere hızlı adımlarla iletişim sunmayı amaçlıyor.

Yeni “Acil durum menüsü” daha pratik oluyor

Beta güncellemesi ile gelen yeni “Acil arama menüsü” ile kullanıcılar kötü durumlarda kaldıkları zaman daha hızlı ve pratik işlemleri gerçekleştirebilirler. Bunun dışında MIUI 13 beta 22.4.6 da değişiklik günlüğünde bahsedilmeyen bazı değişiklikler ekliyor, güncelleme Acil Durum SOS ara yüzünü yeniden tasarlıyor ve yeni özellikler ekliyor.

• Yeni “Çevrenin fotoğraflarını gönder” seçeneği.
• Yeni seçenek “5 saniyelik ortam kayıtlarını gönder”.

MIUI 13 acil arama menüsü

MIUI 13 BETA GÜNCELLEME 22.4.6 DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ

Dosya yönetimi

  • Küçük pencere sayfalarının gösterimini ve etkileşimli deneyimini optimize edin, farklı pencere boyutlarına uyum sağlayın.

Not:

  • Mi hayranlarına nispeten daha iyi bir sürüm deneyimi yaşatmak için Mi Pad 5 Pro 5G ve Mi Pad 5 Pro, sistem kararlılığını daha fazla test ediyor ve test sonuçları daha sonra açıklanacak, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Geliştirme sürümünün beta sürümü için işe alım gereksinimlerinin olmaması nedeniyle, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Redmi K50G, Redmi K50 Pro, Redmi K50 ve Redmi K40S, yalnızca geliştirme sürümünün genel beta sürümü için işe alım yapacak. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Read More

Yorum yapın