Mi Stick fiyatında büyük indirim! Televizyonunuzu akıllı televizyona çevirin!


Günümüzde her cihazın yavaş yavaş akıllandığını söyleyebiliriz. Bu dönüşüm telefonlarla başladı ve bileklikler, saatler, televizyonlarla devam ediyor.

Son dönemde yeni çıkan televizyonların genelinde akıllı tv özelliğinin mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Yani bu tarz televizyonlarda YouTube’tan Netflix’e kadar tüm dijital yayınları takip edebiliyorsunuz. Eğer televizyonunuz biraz eskiyse bu özellikten mahrum kalmış olabilirsiniz. Fakat bu da çok büyük bir sorun değil.

Zira günümüzde gittikçe yaygınlaşan Stick TV modelleri sayesinde, normal televizyonları akıllı hale getirmek tahmin ettiğinizden çok daha kolay.

Mi Stick fiyatında büyük indirim! Televizyonunuzu akıllı televizyona çevirin!

Şu sıralar çeşitli e-ticaret sitelerinde büyük indirimler söz konusu. Bu indirimler çerçevesinde Mi Stick TV fiyatında da önemli indirimler gerçekleşmiş durumda. Xiaomi imzası taşıyan Mi Stick TV sayesinde Netflix’ten Amazon Prime Video’ya, YouTube’tan Disney Plus’a kadar pek çok dijital yayını rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

Üstelik Mi Stick TV bir Android cihazı olduğundan çeşitli APK uygulamalarını bu cihaz üzerine kurmak da mümkün. Bu sayede IP TV uygulamalarını Mi Stick üzerinden kurarak bazı yayınları takip etmeniz de mümkün hale geliyor.

Dilerseniz bu ürünün indirimli satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Dip not olarak belirtelim. Ürün stoklarla sınırlı. Dolayısıyla siz bu haberi görüp sayfaya tıkladığınızda fiyatlar değişmiş olabilir.

Read More

Yorum yapın