Metaverse evrende kenevir de yerini aldı!


Kripto para birimi sektörü genişledikçe ve onunla birlikte meta veri deposunun popülaritesini artırdıkça, şirketler sanal alanın kendi işlerine ve müşterilerine sunabileceği potansiyel fırsatları fark etti, bazıları esrar endüstrisinden dahil.

Metaverse evrende kenevir de yerini aldı!

Şirketin 28 Eylülde gerçekleşen bir basın açıklamasında, metaverse trenine atlayan şirketlerden birinin, Amerika Birleşik Devletleri’nin doğusundaki en büyük kenevir ve kenevir test tesisi olan ve Decentraland’da ( MANA ) metaverse’e girmeyi planlayan ACS Laboratuvarı olduğu belirtildi. 

Gerçekten de ACS Laboratuvarı, merkezi olmayan sanal gerçeklik platformunun blok zinciri şirketi Blockcity tarafından desteklenen ve “perakende, eğitim ve eğlenceyi birleştiren dinamik deneyimlerden oluşan” dört kattan oluşan “Otomatik Slims Metaverse Marketplace”e katılıyor.

Metaverse evrende kenevir de yerini aldı! - Resim : 1

Eğitici ve eğlenceli aktivitelere ev sahipliği

Şirketin daha da açıkladığı gibi:

“Ziyaretçiler birinci katta ACS Laboratuvarı’nı bulacaklar, burada 3D laboratuvarını rahatça keşfedebilecekleri veya ACS Laboratuvarı’nın Esrar Görevine katılarak sektör hakkında bilgi edinip gerçek dünya ödüllerini kazanabilecekler.”

Laboratuarda ziyaretçiler, benzersiz kenevir türleri yaratmanın neler içerdiğini öğrenebilecekler. Buna karşılık, Cannabis Quest, kısa sınavlar ve sanal ödüller kazanma gibi etkinlikler sunacak.

İkinci katta ziyaretçiler, yetiştirme, çıkarma ve yenilebilir ürün işleme istasyonlarına tanık olacak, daha fazla puan için sınavları tamamlayacak ve ayrıca esrar markalarının değiştirilemez jeton ( NFT ) koleksiyonlarını satın alacak.

Şirkete göre, diğer faaliyetler arasında “hazine avı, etkileyici podcast’ler, canlı müzik etkinlikleri, sağlık ve zindelik şirket etkileşimleri ve dijital marka aktivasyonları” yer alacak.

Read More

Yorum yapın