Merak edilen Russian Doll 2. Sezon için resmi fragman geldi [İzle]Russian Doll

İlk sezonu genel olarak çok beğenilen ve yeni sezonu merakla beklenen Russian Doll dizisi için 2. Sezon fragmanı sonunda geldi.

Russian Doll dizisinin ikinci sezonu gerçekten çok ama çok uzun bir süredir bekleniyordu. Ciddi şekilde geç kalarak ilk sezonu çoğu kişiye tamamen unutturan Netflix, bugün en sonunda yolda olan ikinci sezon için yukarıdaki resmi fragmanı paylaştı. 20 Nisan tarihinde izlenebilir olacak dizinin temel özeti tam olarak şöyle: “Nadia, sürekli ölmekte ve 36. doğum günü partisini tekrar yaşamaktadır. Gerçeküstü bir zaman döngüsünde sıkışıp kalmıştır ve fâni olduğu gerçeğiyle yüzleşmelidir.” Netflix Türkiye yeni sezon içinse şimdilik sadece şunu aktarıyor: “Çılgın bir yolculuğa hazır olun. Hayatlarının en çılgın gecesine tekrar tekrar katlanmak zorunda kalan Nadia ve Alan, kendilerini yeni bir şaşırtıcı varoluşsal maceranın içinde bulur. Başrolde Natasha Lyonne’un yer aldığı Russian Doll, 2. sezonuyla 20 Nisan’da Netflix’te.”

Netflix bu aralar Türkiye merkezli zam ile gündemden düşmüyor. Daha önce servisin Temel paketi için 26,99 TL, Standart paketi için 40,99 TL, Özel paketi içinse 54,99 TL alıyordu. Zam sonrasında ise Temel paket 37,99 TL, Standart paket 57,99 TL, Özel paket ise tam 77,99 TL oldu. Yeni fiyatlar elbette üzücü görünüyor ve konuda firma şunu aktarıyor:

“Yeni üye olacak kullanıcılarımız için yeni ücretler geçerli olacak, mevcut üyelerimizin tümü içinse bu değişiklik aşamalı olarak sunulacaktır. Mevcut üyelerimiz plan değişikliği yapmamışlarsa, üyelik ücretleri değişmeden 30 gün önce bir e-posta göndererek bilgilendirme yapacağız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Süreç için daha sonra resmi bir açıklama yapan Netflix Türkiye, atılan adım için kısaca şunları aktarmıştı: “Hem içerik sayımız her gün artıyor hem de en yüksek kalitede işler üretmeye devam ediyoruz. Fiyat politikamızı da buna göre ayarlıyoruz ve tüm ülkelerde farklı dönemlerde fiyat artışı yapıyoruz.”

Russian Doll yeni sezon yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi

Read More