MediaMarkt’tan kaçırılmayacak Aralık ayı fırsatları


Aralık ayı fırsatları MediaMarkt’ta başladı. Yeni yıla yaklaştığımız şu son dönemde sepet dolusu fırsatlar sunan Türkiye’nin en çok tercih edilen teknoloji perakendecisi MediaMarkt kullanıcıları memnun etmeye devam edecek. Aralık ayı fırsatları kapsamında birbirinden farklı kampanyalar sunan MediaMarkt‘ın fırsatlarına bir göz atalım. 

Yılın neredeyse tamamında çeşitli indirim ve fırsatlar gerçekleştiren MediaMarkt, Aralık ayında da kullanıcıları memnun edecek.  Kapmaya kapsamında akıllı telefonlardan elektrikli ev aletlerine kadar bir sürü kategoriden üründe fırsatlar düzenlenecek.

MediaMarkt’tan kaçırılmayacak Aralık ayı fırsatları

mediamarkt

Kampanya kapsamında karşımıza ilk çıkan ürün OnePlus N10 5G 128 GB akıllı telefon. Aralık kampanyası kapsamında bu akıllı cihaz sadece 3999 TL! Üstelik Denizbank kredisiyle faizsiz masrafsız 3 taksit fırsatı da mevcut. Kampanyadan yararlanmak için son gün ise 6 Aralık. Ürüne bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ev eşyalarında da fırsatlar sunan MediaMarkt’ta Aralık ayı boyunca Grundig GDH 82 model 8kg ısı pompalı kurutma makinesi sadece 4399 TL olacak.  Üstelik paraf ve bonus karta peşin fiyatına 9 taksit fırsatı sunuluyor. Bu ürün için de son tarih 6 Aralık. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Bir diğer fırsat ürünü ise Peaq 124 Ekran Android Smart Full-HD LED TV! Aralık ayı kapsamında bu ürün 2999 TL’den kullanıcılarla buluşacak. Üstelik paraf ve bonus karta peşin fiyatına 9 taksit fırsatı sunulacak. Bu ürüne de bu linkten ulaşabilirsiniz.  Kampanyadaki diğer ürünlere göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

MediaMarkt’ın ayrıca bu kampanya kapsamında önerdiği ürünlere buradan ulaşabilirsiniz:

Asus Laptop 
Huawei MatePad
FAKIR Çay Makinesi 
Vestel Isıtıcı 
Xiaomi Süpürge 
Xiaomi Mi Smart Band 6
JBL Kulak üstü kulaklık

Read More

Yorum yapın