MediaMarkt’ta stoklar eriyor. Depolar boşalıyor!


Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 28 Şubat’a kadar sürecek geleneksel stokları eritme kampanyası ile akıllı telefonlardan küçük ev aletlerine, tabletlerden, televizyonlara kadar yüzlerce ürünü avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme koşullarıyla satışa çıkarıyor.

Yılın tamamında hayata geçirdiği kampanyalarla tüketicinin elektronik ürünleri uygun fiyatlara almasını sağlayan MediaMarkt Türkiye, şimdi de stokları eritme kampanyasıyla akıllı telefonlardan küçük ev aletlerine, tabletlerden, televizyonlara kadar yüzlerce ürünü cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkarıyor.

Tüm stratejilerini “Elektronikte aradığınız güven işin uzmanı Mediamarkt’ta!” söylemi üzerine konumlandıran MediaMarkt Türkiye, kaçırılmayacak fırsatlarla elektronik ihtiyaçlarınızın en doğru adresi olmaya devam ediyor.

Akıllı telefonlardan küçük ev aletlerine tabletlerden televizyonlara yüzlerce üründe geçerli olan kampanya kapsamında farklı fırsatlar sunuluyor. İşte bu fırsatlardan bazıları:

Samsung Galaxy S20 FE yanında Galaxy Buds 2 hediyesi ile beraber satışa sunuluyor. Detayları burada görebilirsiniz.  

Samsung TV- SAMSUNG 55QN90A 55” 138 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD Neo QLED TV QLED TV. Detaylar burada

JBL Tune- JBL Tune 500 Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah Kulak Üstü Kulaklık Detaylar burada

WD Harici Disk- WD Elements Portable Worldwide 1.5TB Harici Hard Disk Siyah Harici Diskler Detaylar burada

Read More

Yorum yapın