Mcdodo’dan tabletleri bilgisayara dönüştüren adaptör

Mcdodo, GaN teknolojisine sahip adaptörlerinin ardından OTG adaptörlerini satışa sundu. OTG adaptörler akıllı telefonları ve tabletleri bilgisayara dönüştürebiliyor.

Ufak boyutlarıyla dikkat çeken adaptörler sayesinde mobil cihazlara USB flash sürücü, fare ve diğer USB cihazları bağlanabiliyor. Hızlı data aktarımına imkan tanıyan adaptör 1 GB’lık bir dosyayı yaklaşık 3 dakikada transfer yapabiliyor. iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan adaptör sayesinde kullanıcılar tabletlerine klavyeleri ve fareleri kolayca bağlayabiliyor. Mcdodo OTG adaptörün gövdesinde çinko alaşım malzeme yer alıyor. Adaptör telefon belleklerini genişletmek için de kullanılabiliyor. Kullanıcılar adaptörü kullanarak fotoğrafları ve videoları depolama cihazlarına aktarabiliyor. OT-8730 model numaralı adaptörün fiyatı ise 77 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mcdodo’dan 120 watt güç sunan adaptör de geliyor.

Mcdodo kısa bir süre önce 120 wattlık GaN şarj adaptörünü de tanıtmıştı. Mcdodo 120W GaN şarj adaptöründe 3 adet USB-C ve 1 adet USB-A bağlantı noktası bulunuyor. Kullanıcılar bu adaptör aynı anda akıllı telefon, tablet, akıllı saat ve dizüstü bilgisayarlarını şarj edebiliyor. Özel koruma teknolojisi ile bunu ısınmadan ve güvenli bir şekilde yapabiliyor. Açıklanan bilgiye göre adaptör Samsung marka bir akıllı telefonu 1 saatte yüzde 100 şarj edebiliyor. Şarj adaptörünün Türkiye’deki fiyatı ise 999 TL.

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More