Marvel Avengers hayranlarına kötü haber


Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, Avengers: Endgame’in son Avengers filmi olduğunu söyledi. Film 2019’da vizyona girdi ve ekranlara duygusal bir veda etti. Feige’in yorumlarına göre, bir daha böyle bir süper kahraman ekibini bir arada görmeyeceğiz.

Disney’de yayınlanan Assembled: The Making of Eternals belgeselinde Feige, “Marvel Studios ve Marvel Sinematik Evreni 10. yıl dönümlerini geride bıraktı ve son Avengers filminin vizyona girmesiyle nihayet 22 filmlik bir Infinity Saga’yı tamamladık” dedi. Buna göre ufukta artık yeni bir Avengers filminin olmayacağını söyleyebiliriz. Bu da klasik süper kahraman filmi hayranlarının canını biraz sıkabilir.

Marvel Avengers hayranlarına kötü haber

marvel

Aslında, MCU mimarı daha önce potansiyel bir Avengers 5‘e değinmişti. Ancak bunun olup olmayacağı artık belirsiz. Eğer bir araya gelirlerse de çok uzun süre beklememiz gerekecek diyebiliriz. Avengers artık dönmese de süper kahraman filmi sevenlere yönelik içerikler gelmeye devam ediyor. MCU, 30 Mart’ta Disney Plus’ta piyasaya sürülen Moon Knight ve 6 Mayıs’ta ekranlara gelen Doctor Strange 2 (resmi olarak Doctor Strange in the Multiverse of Madness) ile devam ediyor.

Açıkçası Doctor Strange ciddi bir hayran kitlesine sahip. Bu nedenle hayranların hissedeceği boşluğu kapatan bir filme ev sahipliği yapabilir diyebiliriz.

Read More

Yorum yapın