Marshall yeni hoparlörlerini tanıttı: “Acton II, Stanmore II ve Woburn II”

Marshall yeni ürünlerini tanıttı:

Ses ürünleri çok dikkat çeken markalardan Marshall, bu sefer karşımıza Acton II, Stanmore II ve Woburn II hoparlörler ile çıktı.

Marshall firmasının çok sevilen ikonik tasarım çizgisini devam ettiren yeni Bluetooth hoparlör modelleri için şu resmi açıklama geçildi: “Ev serisindeki en küçük boyuta sahip Acton II modeli, kompakt ölçüleriyle mutfak tezgâhı, kitaplık rafı ya da pencere pervazında kullanılmak için ideal. Aynı zamanda serinin diğer ürünlerinde de olduğu gibi Bluetooth 5.0 teknolojisi kullanan Acton II, müziğinizi hiçbir kabloya gerek duymadan stereo sesle çalmayı mümkün kılıyor. Serinin bir diğer ürünü Marshall Stanmore II Bluetooth hoparlör, büyük ya da küçük her odada iyi görünen ve mekânın havasını değiştiren bir tasarıma sahip. Marshall’ın Bluetooth uygulamasına bağlanılarak kullanılabilen Stanmore II, iki Bluetooth bağlantılı cihaz arasında rahatlıkla geçiş yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev serisinin en görkemli modeli olan Marshall Woburn II, yüksek frekanslı tiz seslerde temiz bir dinleme deneyimi sunarken düşük frekanslı baslarda net ve canlı ses aralığı sunmasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca modelin ahşap kabin yapısı sıcak ve doğal bir sesin duyulmasına yardımcı oluyor. Bununla beraber ev serisinin her üç modeli de RCA ya da 3,5 mm girişe takılarak kablolu bağlantı sunabiliyor.”

İleride Türkiye’de de satılacak boyutlarına oranla ses performansları değişiklik gösteren ürünler Acton II, Stanmore II ve Woburn II, sırasıyla 280 dolar, 380 dolar ve 580 dolar fiyatlara sahipler. Modellerin henüz Türkiye fiyatları bilinmiyor.

Yeni Marshall ürünleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More