Marilyn Monroe’nun karanlık yüzüne çok şaşıracaksınız

Marilyn Monroe’yu herkes tanır. 50’lerin ve 60’ların başlarının en popüler seks sembollerinden biri. Ama tasvir ettiği görüntüden çok daha fazlasıydı.


Zanaatında çok çalışan yetenekli bir oyuncuydu. Ayrıca genç kadınlara geçmişleri ne olursa olsun sınırın gökyüzü olduğunu gösterdi. Ne yazık ki, 1962’de aşırı dozdan hayatını kaybetti. Nisan ayında ise Marilyn’in zamansız ve trajik ölümünü çevreleyen gizemi araştıran bir belgesel olan The Mystery of Marilyn Monroe: The Untold Tapes‘ı yayınlayacak.

Belgeselin yapımcılığını Chris Smith, yönetmenliğini Emma Cooper üstleniyor . Filmin arkasında Chris Smith’in yapım şirketi Library Films var . Library Films, Tiger King: Murder, Mayhem ve Madness  ve  Fyre: The Greatest Party That Never Happened gibi diğer popüler Netflix belgesellerinin yapımcılığını da üstlendi  .

The Mystery of Marilyn Monroe: The Untold Tapes çıkış tarihi

Netflix, NetflixFilm Twitter hesabında, belgeselin 27 Nisan 2022 Çarşamba günü yayıncıda yayınlanacağını duyurdu.

Broadcast’e göre belgesel, ölümünü çevreleyen koşullara ve buna neyin yol açtığına odaklanacak. Marilyn’e yakın kişilerin daha önce duyulmamış kayıtları olacak. Ayrıca, arşiv görüntüleri ve dramatik yeniden yapılanmanın bir karışımı da olacak.

Read More

Yorum yapın